Racjonalista - Strona głównaDo treści
Uśmiech kobiety w kulturze i sztuce

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kultura
NapisanoAutorTytuł
30-03-2022 17:48MaxGolonko3 (3459 punktów)Uśmiech kobiety w kulturze i sztuce
Włoska badaczka: uśmiech Giocondy wyraża szczęście.

Oceniła po eksperymencie, że na obrazie nie widać dwuznaczności ani tajemniczości, jak twierdzi się od stuleci. Mona Lisa jest po prostu szczęśliwa i zadowolona - uznała badaczka, prezentując wyniki swych studiów na łamach pisma "Scientific Reports".

Natomiast współczesne modelki też muszą się subtelnie uśmiechać, a że czasy (w normalnych krajach - pomijam Polskę) nie są pruderyjne to jej uśmiech musi być co najmniej trochę seksualny i zachęcający ("do grzechu")

Oto idealny przykład aktualny - grafika:

pbs.twimg.(*)YAUzSFq?format=jpg&name=medium

A tutaj Giocondy:

upload.wik(*)ci,_from_C2RMF_retouched.jpg

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne

naukawpols(*)giocondy-wyraza-szczescie.html
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Arminius (25555 punktów)stanikowy zbok putinowski
>Włoska badaczka: uśmiech Giocondy wyraża szczęście.
>Oceniła po eksperymencie, że na obrazie nie widać dwuznaczności ani tajemniczości, jak twierdzi się
>od stuleci. Mona Lisa jest po prostu szczęśliwa i zadowolona - uznała badaczka, prezentując wyniki
>swych studiów na łamach pisma "Scientific Reports".
>Natomiast współczesne modelki też muszą się subtelnie uśmiechać, a że czasy (w normalnych krajach -
>pomijam Polskę) nie są pruderyjne to jej uśmiech musi być co najmniej trochę seksualny i zachęcający
>("do grzechu")
>Oto idealny przykład aktualny - grafika:
>pbs.twimg.(*)YAUzSFq?format=jpg&name=medium
>A tutaj Giocondy:
>upload.wik(*)ci,_from_C2RMF_retouched.jpg
>Siema
>_
>Wszystkie wszechświaty są wieczne
>naukawpols(*)giocondy-wyraza-szczescie.html

A cóż to ma wspólnego z kulturą wszawy putinowksi zboku? Nie myl sobie swojego stanikowego perwersyjnego fetyszyzmu z kulturą.
MaxGolonko3 (3459 punktów)Odp: stanikowy zbok putinowski
>A cóż to ma wspólnego z kulturą wszawy putinowksi zboku? Nie myl sobie swojego stanikowego perwersyjnego fetyszyzmu z kulturą.


Arminus, kłamco, napisałeś o forowiczu Farmer kłamstwa.

Kłamco, napisałeś to o nim:

....trollu putinowksi..
.....putinowski poputcziku...

Łżesz na jego temat.

W obliczu wojny Putina zarzucasz mu bycie trollem Putina?

Łżesz jak bura suka kłamco.

Udowodnij jego powiązania.

Nie odpuścimy ci tych kłamstw.

Nigdy z tobą, chamie obleśny, nie wejdziemy w polemikę merytoryczną tak samo jak żaden normalny człowiek nie zrealizuje kupna od Rosji Putina czegokolwiek, choćby miał z zimna lub głodu umrzeć.

Z gównem moralnym się nie handluje i nie dyskutuje!

Won kale moralny!!!
DyktaFon (9281 punktów)Odp: Uśmiech kobiety w kulturze i sztuce
>Włoska badaczka: uśmiech Giocondy wyraża szczęście.

Jakie czasy, tacy badacze. Proponuję jeszcze zbadać pieprzyki na skórze namalowanej na płótnie. Czy nie zagrażają właścicielce jakimiś komplikacjami zdrowotnymi - trzeba by wtedy wyasygnować jakieś kwoty na leczenie biedaczki. Oczywiście w ramach prac badawczych, gdzieżby inaczej... Jakieś granty na pewno się na to znają... Chcieć - to móc.
qwery (2864 punktów)
>>Włoska badaczka: uśmiech Giocondy wyraża szczęście.
>Jakie czasy, tacy badacze.

To nie byl zaden badacz. To badaczka
DyktaFon (9281 punktów)
>>>Włoska badaczka: uśmiech Giocondy wyraża szczęście.
>>Jakie czasy, tacy badacze.
>To nie byl zaden badacz. To badaczka

Oooo, przepraszam. To wszystko tłumaczy.
Ale publikowaniem tych "prac badawczych" już zajmowali się normalni ludzie...
01-04-2022 18:56 
 Ocena 1 na 1
qwery (2864 punktów)
>>>>Włoska badaczka: uśmiech Giocondy wyraża szczęście.
>>>Jakie czasy, tacy badacze.
>>To nie byl zaden badacz. To badaczka
>Oooo, przepraszam. To wszystko tłumaczy.
>Ale publikowaniem tych "prac badawczych" już zajmowali się normalni ludzie...
>

Trudno powiedzieć. W linku pod tekstem znajduje sie podpis sw/ mc/. To najpewniej wyraz dzisiejszej normalnosci, jest na badaczki popyt to sie badaczki publikuje, bo feministki zablokuja rzadowe fundusze.

Wróć do listy wątków działu Kultura
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365