Racjonalista - Strona głównaDo treści
Siedmiolatek ucieka z kościoła

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
01-08-2009 14:51Ela Grabarczyk-Ponimasz (5614 punktów)Siedmiolatek ucieka z kościoła
Ocena 3 na 3
Cóż za determinacja w ucieczce z kościoła! Zobaczcie sami:

www.onet.t(*)ola-autem,5345641,1,klip.html#

wiadomosci(*)przed_policja_samochodem_.html

Miejsce akcji: mormońska wioska Palin City w USA.
Patrol policji drogowej dostrzegł samochód jadący z szybkością ok. 65 km/ godz., którego kierowca nie zatrzymał się przed znakiem stop. Pędził przez miasteczko, nic sobie nie robił ze znaków i co chwila zmieniał pas jezdni. Jak powiedział rzecznik policji, funkcjonariusze rozpoczęli pościg, ale nie zdołali go zatrzymać. Kierowca ścinał zakręty, tak jakby gdzieś się spieszył i zatrzymał się dopiero na podjeździe jednego z domów. Ku zaskoczeniu policjantów, z auta wybiegł siedmioletni chłopiec, zaczął uciekać i schował się w stodole.

Jak się okazało, chłopiec uciekał przed policją samochodem swojego ojca, ponieważ nie chciał iść do kościoła na mszę.

Chłopiec przyznał się, iż nie mógł dosięgnąć pedałów i ręcznie naciskał pedał gazu, po czym spoglądał przez szybę gdzie jedzie. "Dlatego też nie używał hamulców na zakrętach" - dodał policjant.Zatrzymany powiedział, że nauczył się kierować samochodem grając w gry komputerowe. Ze względu na młody wiek, dziecku nie grożą żadne konsekwencje. Rodzicom także nie.



Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

lontri (16088 punktów)

Ten temat został już poruszony na tym forum

www.racjonalista.pl/forum.php/s,236171

BENE DOCET QUI BENE DISTINGUIT
lotrek (14275 punktów)

>Chłopiec przyznał się, iż nie mógł dosięgnąć pedałów i ręcznie naciskał pedał gazu, po czym
>spoglądał przez szybę gdzie jedzie. "Dlatego też nie używał hamulców na zakrętach" - dodał
>policjant.Zatrzymany powiedział, że nauczył się kierować samochodem grając w gry komputerowe.
Z manualną skrzynią biegów tak dobrze by mu nie poszło...ale, ale
ciekawe dlaczego to nie chciał iść do kościoła na msze?


Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
01-08-2009 22:31 
 Ocena 1 na 1
Ela Grabarczyk-Ponimasz (5614 punktów)

>ciekawe dlaczego to nie chciał iść do kościoła na msze?

Tłumaczył potem, że było za gorąco na mszę...

postępuj tak, byś mógł chcieć, aby zasada twego postępowania była prawem powszechnym

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365