Cóż za determinacja w ucieczce z kościoła! Zobaczcie sami: www.onet.t(*)ola-autem,5345641,1,klip.html#wiadomosci(*)przed_policja_samochodem_.htmlMiejsce akcji: mormońska wioska Palin City w USA. Patrol policji drogowej dostrzegł samochód jadący z szybkością ok. 65 km/ godz., którego kierowca nie zatrzymał się przed znakiem stop. Pędził przez miasteczko, nic sobie nie robił ze znaków i co chwila zmieniał pas jezdni. Jak powiedział rzecznik policji, funkcjonariusze rozpoczęli pościg, ale nie zdołali go zatrzymać. Kierowca ścinał zakręty, tak jakby gdzieś się spieszył i zatrzymał się dopiero na podjeździe jednego z domów. Ku zaskoczeniu policjantów, z auta wybiegł siedmioletni chłopiec, zaczął uciekać i schował się w stodole. Jak się okazało, chłopiec uciekał przed policją samochodem swojego ojca, ponieważ nie chciał iść do kościoła na mszę. Chłopiec przyznał się, iż nie mógł dosięgnąć pedałów i ręcznie naciskał pedał gazu, po czym spoglądał przez szybę gdzie jedzie. "Dlatego też nie używał hamulców na zakrętach" - dodał policjant.Zatrzymany powiedział, że nauczył się kierować samochodem grając w gry komputerowe. Ze względu na młody wiek, dziecku nie grożą żadne konsekwencje. Rodzicom także nie. |