Chyba niestety jestem upośledzony intelektualnie szanowni państwo adminowie. Cwaj problemen, jak to mówię Anglicy, mi się pojawia, jak wchodzą na stronę. - jak zmienić generowane hasło, nie jestem niedokształcony komputrowo, ale czy gdzieś "na szybko " nie można by zamieścić informacji, jak zrobić, żeby generowane "ahgdghja" zmienić na coś co można zapamiętać ? - kurde, gdzieś na apie strony, mogło by być "zaloguj się" - szukałem dziś kilka minut, aż wreszcie znajszłem pod wpisami. Nie da się ułatwić w jakowyś sposób ? Pewnie było już o tym wcześniej, w razie takowym, jeśli można, proszę o przekierowanie, bedę się wykłócał (wykłucał ?) cholera go wie jak to się pisze  ? - przepraszam szanownych adminów ale loguje się losowo, gdyż użytkuję często Backtraka (to taki linuks) co mnie pozwala ze wsząd się logować (vide ajpiki mam różne), więc hasła nie zapamiętuje automatycznie (o właśnie wpadłem, żeby se gdzieś zapisać, ale dziecka pewnie znajdą kartkę i zgubią tąże  )hasło wiem jeden siusiak, abo siusiawka, jesli admin pci odminnej  W skrócie i po prostu : zarejstruj się to nie to samo co zaloguj się. Dziękuję za ewęntualnę zrozumienię problema  |