Już drugi raz w przeciągu roku pewien "racjonalista" dokonał na mnie zmasowanego ataku odejmując mi punkty. Mam ich niewiele, głównie z powodu małej aktywności, ale po takich atakach (tym razem odjął mi 7 punktów) może mnie ten "racjonalista" całkowicie wyzerować. W pierwszej chwili (po tym ostatnim ataku) też kilka punktów mu odjąłem. W porę przyhamowałem, tym bardziej, że nie w każdym przypadku było to uzasadnione. Pan J.W. raczył sięgnąć nawet wiele miesięcy wstecz. Szkoda, że Portal ten jest zaśmiecany takimi "racjonalistami". A oto efekty tego pracusia. Powiadomienie o głosie Odebrane x Portal Racjonalista.pl Czytelnik 'Jan Werbiński' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na... 21:41 (13 godz. temu) Starsze wiadomości: 4 Portal Racjonalista.pl głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Ogon pawia.' Adres wypowiedzi: http://ww... 21:46 (13 godz. temu) Portal Racjonalista.pl < lp.atsilanojcar@gniliam> 21:46 (13 godz. temu) do mnie Czytelnik 'Jan Werbiński' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Ogon pawia.' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,578544#w578690Profil czytelnika: www.racjonalista.pl/index.php/s,47/k,46166 |