Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pytanie nowicjusza

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
18-12-2013 21:59Hume (41 punktów)
(zablokowany)
Pytanie nowicjusza
Czy istnieje techniczna możliwość (dostępna na wielu forach dodam) wyfiltrowania sobie wpisów pewnych osób? Jeśli nie, to czy nie należałoby jej dodać? Jest tutaj parę osób zanieczyszczających praktycznie wszystkie komentarze pod artykułami a to teologicznymi dyrdymałami, a to bełkotliwym słowotwórstwem pozbawionym treści (za przyklad niechaj posłuży niejaki Arminius). Czytanie tego to czysta strata czasu i dlatego miło by było, gdyby można sobie odfiltrować wypowiedzi zawierające w treści, tytule czy jako autora pana A. W razie czego mogę służyć fachową pomocą i przyczynić się w ten nieskończenie maleńki sposób społeczności.

Mod:
Na profilu publicznym każdego użytkownika możesz kliknąć komendę "Chcę ukryć wypowiedzi tego czytelnika na Forum".
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Frank Holman (5897 punktów)
Na forum tak, w komentarzach niestety nie i nie jest to technicznie możliwe z uwagi na naturę i różnicę zwykłych stron internetowych (jakie się współbuduje poprzez komentarze) od forum internetowego, gdzie poprzez opcje swojego profilu uzyskuje się dostęp do bazy i są tylko wyświetlane pewne dane na potrzeby danej sesji zalogowania.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365