Szanowni Państwo!
Jakiś czas temu dostałem Waszego mejla z prośbą o pomoc w sprawie pozwów sądowych. Napisano w nim by w sprawie szczegółów zwracać się na adres info(małpa)racjonalista(dot)pl. Odpisałem z prośbą o podanie adresu mejlowego i imienia oraz nazwiska osoby, z którą można rozmawiać w sprawie pomocy prawnej w tym zakresie. Niestety do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi. Wobec tego postanowiłem napisać do Was za pośrednictwem forum i poprosić o odpowiedź na pytania: - na jakim etapie zaawansowania są te pozwy obecnie, kiedy następne rozprawy, jakie są terminy odwołań, itd.; - czy pomoc prawna jest Wam jeszcze potrzebna?
Z poważaniem, janbar.
PS. Na spamboty wystarczy dobra captcha, miast kombinowania z ilością postów. ;] |