Racjonalista - Strona głównaDo treści
Z medytacji i erudycji.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
26-02-2010 15:48Zella (1321 punktów)Z medytacji i erudycji.
0 na 2
www.racjon(*)26/d,2481/R.M.Groński/Polityka PL/nr.9
   [u] Pochodzenie cytatów z medytacji i erudycji znanych ludzi.[u]
    Zaczynam od felietonu Ryszarda Marka Grońskiego.

[i]-Z medytacji posła Palikota w Indiach.[i]
    [cytat]" U nas -Siwa gąska siwa -Tam-Sziwa,bożek Sziwa-"
[i] - Z Sejmu.[i]
    [cytat]"Kończ waść, wstydu oszczędź" (z Sienkiewicza)
[i]-Herbert przeciw Miłoszowi.[i]
    [cytat]"Kwestia smaku!"
[i] -Jan Paweł II[i]
[cytat] "Zło dobrem zwyciężaj"(cudze!)
[i] - J.Piłsudski.
[cytat]"Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić"
[i] -J Kaczyński do buntujących się pielęgniarek.[i]
    [cytat] "Inni szatani są tam czynni"
[i] -Irek Iredyński.[i]
    [cytat]"hak ci w smak"
[i] -Kogoś(wszystko jedno kogo)kto wytaplał się z błota.[i]
    [cytat]" Jak pan tam w nie wpadł?"
    odpowiedź: A jak się z tego błocka wydostałem , to pana nie interesuje?"
[i] - w 1935r. w Warszawie -Wystawa Drogowa.Propagandowe hasła.[i]
    [cytat] "Wolna myśl po gwiazdy sięga
    Kraj z drogami to potęga.
    Wyścig pracy, wola czynu
    Buduj drogi dla wawrzynu.
    Kto bez drogi wszystko traci
    Dobra droga cię wzbogaci.
[i ] - Hasło dzisiejsze.[i]
    [cytat]"Najlepsze polskie drogi to linie lotnicze"
[i] - Fragment felietonu Kornela Makuszyńskiego.[i]
    [cytat]"Lucyfer wymyśli taką maszynę,którą będziemy nosili w kieszonce
    kamizelki:kupiec z Gęsiej naciśnie, a kupiec z Piotrkowskiej w Łodzi
    odpowie:Nu? Co jest?
    Komórki już są tylko takich kupców nie ma, proszę państwa !"
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
Zella!

Zlituj się, ileż można? Tutaj jest wszystko wytłumaczone.
Adamiak (36436 punktów)
> www.racjon(*)26/d,2481/R.M.Groński/Polityka

    I to jest pierwszy wątek na tym forum o prawdziwej wolności słowa!!!

   Plus.
awitu (7627 punktów)

>    [cytat]"Lucyfer wymyśli taką maszynę,którą będziemy nosili w kieszonce
>     kamizelki:kupiec z Gęsiej naciśnie, a kupiec z Piotrkowskiej w Łodzi
>    odpowie:Nu? Co jest?

Zella, ehhhh

tag [cytat] trzeba zamknąć takim [/cytat] by zadziałał.

tagi "i" "u" mają ostre nawiasy "<>", a nie kwadratowe "[]"

każdy z nich też musi zostać zamknięty. Tagi zamykające różnią się od otwierających taką kreseczką " /"
26-02-2010 20:14 
 Ocena 7 na 7
Madman (7811 punktów)
>Zella, ehhhh
>tag [cytat] trzeba zamknąć takim [/cytat] by zadziałał.
>tagi "i" "u" mają ostre nawiasy "<>", a nie kwadratowe "[]"
>każdy z nich też musi zostać zamknięty. Tagi zamykające różnią się od otwierających taką kreseczką " /"
>
A nie prościej sobie włączyć pełny formularz zakładania wątku i korzystać z przycisków ?
I koniecznie z przycisku !!!
Zella (1321 punktów)
>Zella

>A nie prościej sobie włączyć pełny formularz zakładania wątku i korzystać z przycisków ?
>I koniecznie z przycisku !!!

   Dziękuje Ci za chęć pomocy! Ale wyobra sobie ,ze przy wpisywaniu wątku nie otwiera mi się pasek , własnie z tymi ikonkami, znakami do tworzenia linków i tagów!! Stąd zacząć muszę nowych sposobów.Ale dzięki waszej pomocy, już czegoś się douczyłam! Piszę wiele,ale w Wordzie, a teraz jak nowicjusz komputerowy muszę takich hocków - klocków się uczyć!
    Jak ześ wlazł między wrony musisz....!
Pozdrawiam! Zella
28-02-2010 20:59 
 Ocena 2 na 2
Madman (7811 punktów)
>   Dziękuje Ci za chęć pomocy! Ale wyobra sobie ,ze przy wpisywaniu wątku nie otwiera mi się pasek , własnie z tymi ikonkami, znakami do tworzenia linków i tagów!!

Nad polem "Tytuł nowego wątku" masz linka o nazwie "Pełny formularz nowego wątku". Klikasz w niego i włącza Ci się tryb pełnej edycji, ze wszystkimi przyciskami.
28-02-2010 21:58 
 Ocena 6 na 6
Kowalska (14008 punktów)
>Klikasz w niego i włącza Ci się tryb pełnej edycji, ze wszystkimi przyciskami.

   A gdzie jest przycisk żeby włączyć tryb pełnej erudycji?
01-03-2010 23:47 
 Ocena 1 na 1
Zella (1321 punktów)
>Klikasz w niego i włącza Ci się tryb pełnej edycji, ze wszystkimi przyciskami.
> A gdzie jest przycisk żeby włączyć tryb pełnej erudycji?

    Droga Kowalska!
U mnie się od jakiegoś czasu nie pokazuje właśnie ten tryb!
Ale już mi tyle podano rad i pouczono jak pisać z tagami,że chyba dam sobie radę! Jestem tez umówiona z informatykiem!
    Pozdrawiam! Zella
02-03-2010 00:13 
 Ocena 4 na 4
Kowalska (14008 punktów)
>>Klikasz w niego i włącza Ci się tryb pełnej edycji, ze wszystkimi przyciskami.
>> A gdzie jest przycisk żeby włączyć tryb pełnej erudycji?

>     Droga Kowalska!
> U mnie się od jakiegoś czasu nie pokazuje właśnie ten tryb!

   Zella, jesteś najsłodszą i najukochańszą Istotą jaką spotkałam na tym Forum. Jesteś jak Wróżka z nie tego świata. Jesteś Inna. Delikatna i Dobra.

> Ale już mi tyle podano rad i pouczono jak pisać z tagami,że chyba dam sobie radę! Jestem tez umówiona z informatykiem!

   Zella, gdybym ja Ci opowiedziała jakim debilem jestem w kwestiach kompjuterowych, to spadłabyś z krzesła ze śmiechu. Ja nie żartuję.

   Przepraszam Cię z całej siły i serca, że poczułaś moimi żartami urażona. Ale ja już taka jestem. Do Kowalskiej się trzeba przyzwyczaić. Bo ciężki ma humor i wredna jest. A najbardziej, wbrew pozorom, dla samej siebie. I jak się do mnie przyzwyczaić, to i polubić się mnie da. Naprawdę.
02-03-2010 01:07 
 Ocena 4 na 4
spray (5875 punktów)

>>> A gdzie jest przycisk żeby włączyć tryb pełnej erudycji?
Nad tym okienkiem edycji,który widać na załączonym wyżej obrazku wciskasz pełną edycję.
Potem tylko uruchiasz tryb turbo przez kombinacje klawiszy Ctrl+Alt+Adamiak i gotowe!
02-03-2010 01:31 
 Ocena 2 na 2
spray (5875 punktów)

>    Przepraszam Cię z całej siły i serca, że poczułaś moimi żartami urażona. Ale ja już taka jestem. Do Kowalskiej się trzeba przyzwyczaić. Bo ciężki ma humor i wredna jest. A najbardziej, wbrew pozorom, dla samej siebie. I jak się do mnie przyzwyczaić, to i polubić się mnie da. Naprawdę.
Nie słuchaj jej!
Ja jestem o wiele bardziej wredna. Adamiak świadkiem.
I nawet przyzwyczaić sie do mnie nie da!
Co sobie chwalę... że tak powiem...

No, dobra! Nie zawsze !!!
*tzn. nie zawsze sobie chwalę.
Bo ja uczciwie wredna jestem.
02-03-2010 11:03 
 Ocena 1 na 1
apud (4399 punktów)
>>>Klikasz w niego i włącza Ci się tryb pełnej edycji, ze wszystkimi przyciskami.
>>> A gdzie jest przycisk żeby włączyć tryb pełnej erudycji?
>>     Droga Kowalska!
>> U mnie się od jakiegoś czasu nie pokazuje właśnie ten tryb!
>    Zella, jesteś najsłodszą i najukochańszą Istotą jaką spotkałam na tym Forum. Jesteś jak Wróżka z nie tego świata. Jesteś Inna. Delikatna i Dobra.
>> Ale już mi tyle podano rad i pouczono jak pisać z tagami,że chyba dam sobie radę! Jestem tez umówiona z informatykiem!
>    Zella, gdybym ja Ci opowiedziała jakim debilem jestem w kwestiach kompjuterowych, to spadłabyś z krzesła ze śmiechu. Ja nie żartuję.
>    Przepraszam Cię z całej siły i serca, że poczułaś moimi żartami urażona. Ale ja już taka jestem. Do Kowalskiej się trzeba przyzwyczaić. Bo ciężki ma humor i wredna jest. A najbardziej, wbrew pozorom, dla samej siebie. I jak się do mnie przyzwyczaić, to i polubić się mnie da. Naprawdę.

Zella, ty lepiej uważaj na Kowalska! Leci na tego informatyka, z którym jesteś umówiona!!!
02-03-2010 12:25 
 Ocena 2 na 2
Kowalska (14008 punktów)
>Zella, ty lepiej uważaj na Kowalska! Leci na tego informatyka, z którym jesteś umówiona!!!

   To jest bezczelna potwarz apud. Jedynym mężczyzną na którego lecę, jest Szymon Hołownia.
J.Szulc (5723 punktów)

Ech, Kowalska...
02-03-2010 13:27 
 Ocena 1 na 1
Kowalska (14008 punktów)
>Ech, Kowalska...

   No dobra Jadźka, Ciebie też przepraszam. Przecież widzę, że się na mnie od kilku dni fochasz.
J.Szulc (5723 punktów)

Skąd.
Jednak, jak się przekonałam, nie można tu już liczyć na solidarność. Nawet, jeśli nie zna się niuansów.
Od teraz koniec z zabawą słowem na tym forum. Choć przyznam, że bardzo mi żal....

Jedni mają zbroje, inni nie...

Jakkolwiek to wygląda, życzę Ci, Kowalska, sukcesów na każdej niwie....

Szczerze pozdrawiam... Jadźka
02-03-2010 19:49 
 Ocena 2 na 2
Kowalska (14008 punktów)
>Skąd.

   Czyli się nie fochasz?

>Jednak, jak się przekonałam, nie można tu już liczyć na solidarność. Nawet, jeśli nie zna się niuansów.

   Czyli się fochasz?

>Od teraz koniec z zabawą słowem na tym forum. Choć przyznam, że bardzo mi żal....

   Ale kto to ogłosił? Małgosia? Wojtek? Placownik? I w ogóle to czy ja zawsze o wszystkim się muszę dowiadywać ostatnia?!

>Jedni mają zbroje, inni nie...

   No... A najwięcej ma Muzeum Wojska Polskiego.

>Jakkolwiek to wygląda, życzę Ci, Kowalska, sukcesów na każdej niwie....

   Jakkolwiek to wygląda, fakt. Ale dziękuję.

>Szczerze pozdrawiam... Jadźka

   Ja Ciebie Jadziuniu też.
07-03-2010 12:26 
 Ocena 1 na 1
apud (4399 punktów)
>>Zella, ty lepiej uważaj na Kowalska! Leci na tego informatyka, z którym jesteś umówiona!!!
>    To jest bezczelna potwarz apud. Jedynym mężczyzną na którego lecę, jest Szymon Hołownia.
>
Kowalska!!!
Ja sobie tego Hołownię obejrzałam w clipie ytube jak dyskutuje z Cejrowskim!!!

Ja tam sie nie wtrącam, sama jestem wyuzdana , perwersyjna i nic mnie nie dziwi.

Ale z wierzącym katolikiem!
Ty masz fantazje!!!

Na optykę to jest przystojny małolat, myślący tylko o dawaniu znaku pokoju w Kościele wszystkim jak leci i oburza sie jak go z Kościoła wyklucza Cejrowski.

Taki prawdziwy, postępowy katolik. W przeciwieństwie do Cejrowskiego.

Wychodzi mi, ze tylko po ślubie (Kościelnym)
"Dzieciatko spłodzimy w skupieniu cnotliwem
Rozpusty będziemy sie strzec"

jak to Boy w Słówkach napisal...
Zella (1321 punktów)

> jesteś najsłodszą i najukochańszą Istotą jaką spotkałam na tym Forum. Jesteś jak >Wróżka z nie tego świata. Jesteś Inna. Delikatna i Dobra.
> Ale już mi tyle podano rad i pouczono jak pisać z tagami,że chyba dam sobie radę! Jestem tez umówiona z informatykiem!
> Zella, gdybym ja Ci opowiedziała jakim debilem jestem w kwestiach kompjuterowych, to >spadłabyś z krzesła ze śmiechu. Ja nie żartuję.
> Przepraszam Cię z całej siły i serca, że poczułaś moimi żartami urażona. Ale ja już >taka jestem. Do Kowalskiej się trzeba przyzwyczaić. Bo ciężki ma humor i wredna jest. >A najbardziej, wbrew pozorom, dla samej siebie. I jak się do mnie przyzwyczaić, to i >polubić się mnie da. Naprawdę.

    Kowalska -masz jakieś imię?Może być zmyślone, byle imię!!Ale wymyśliłaś nick!!
Wprawiłaś mnie w zakłopotanie! Nie przesadzaj! Zołzą też bywam. Co to znaczy, poza tym ,że jestem "inna"? Niby ,że z Wenus?!Szkoda by było nie być normalna Ziemianką (przez duże Z,by nie myślano,że nie taką na wsi, na kartofle!).
Nie widzę powodu do wzajemnych przeprosin! Jesteśmy normalne i gdzie tu pole do obrazy i przeprosin?! Koniec karesów i przymileń. Jesteśmy normalne!I przejdźmy do normalnego
kontaktu. Czy coś będzie z tym twoim pomysłem na ZSK. Mnie się autentycznie nie chce .
Niżej( w odpowiedziach) jakiś -tam, napisał,ze chciałabyś się umówić z moim informatykiem. To w ogóle o Tobie tak napisał(teraz nie mogę sprawdzić!)? Cha! ha!(nie wiem, które poprawne ?)On dopiero się ożenił.Nie ma szans!!Ale jest świetny! Elektronik i informatyk!! Tyle mnie nauczył! Ale sztuczki z Forum, te durne tagi musi sprawdzić. Uczył mnie kiedy się otwierały te dolne ikonki itp. Teraz cholerstwo zniknęło! W ogóle na Forum są same dziwy!Nie mam na myśli tzw, "dziwki"! Jeszcze by chłopy pogłupieli. A i tak brakuje, co niektórym, taktu!Taka ich uroda!
Pozdrawiam i proszę wrócmy do normalności. Pokrzycz na mnie , kiedy trzeba!Zella
02-03-2010 20:13 
 Ocena 2 na 2
Kowalska (14008 punktów)
>     Kowalska -masz jakieś imię?

   Pińcet razu już tu pisałam, że Alicja.

> Nie widzę powodu do wzajemnych przeprosin! Jesteśmy normalne i gdzie tu pole do obrazy i przeprosin?! Koniec karesów i przymileń. Jesteśmy normalne!I przejdźmy do normalnego kontaktu.

   Do normalnego kontaktu? Zella, możemy pójść na wódkę, ba, nawet do kina tylko we dwie, ale z łóżka nic nie będzie. Sorry.

>Czy coś będzie z tym twoim pomysłem na ZSK. Mnie się autentycznie nie chce .

    Związek Skromnych Kobiet działa, i ma się świetnie. Jako przewodnicząca dostałam już nawet wezwanie przed nową sejmową komisję śledczą. Nie wiadomo jeszcze co będzie badała, ale na pewno będę miała coś do powiedzenia. Jak zawsze zresztą

>Niżej( w odpowiedziach) jakiś -tam, napisał,ze chciałabyś się umówić z moim informatykiem. To w ogóle o Tobie tak napisał(teraz nie mogę sprawdzić!)? Cha! ha!(nie wiem, które poprawne ?)On dopiero się ożenił.Nie ma szans!!

   Nie, ja nie mówię, że nius nie jest nawet tam jakoś ciekawy, nie nie, ja nie mówię, tylko co mnie to Zella na miły Bóg obchodzi???

>Ale jest świetny! Elektronik i informatyk!! Tyle mnie nauczył! Ale sztuczki z Forum, te durne tagi musi sprawdzić. Uczył mnie kiedy się otwierały te dolne ikonki itp. Teraz cholerstwo zniknęło! W ogóle na Forum są same dziwy!Nie mam na myśli tzw, "dziwki"! Jeszcze by chłopy pogłupieli. A i tak brakuje, co niektórym, taktu!Taka ich uroda!

   A ja gópia myślałam, że to ja jestem zakręcona... Ech...

> Pozdrawiam i proszę wrócmy do normalności. Pokrzycz na mnie , kiedy trzeba!Zella

   Do normalności? Znaczy mam być wredna jak zawsze? Ze mną jak z dzieckiem, Zella, mówisz i masz


Zella (1321 punktów)
>Dziękuje Ci za chęć pomocy! Ale wyobra sobie ,ze przy wpisywaniu wątku nie otwiera mi >się pasek , własnie z tymi ikonkami, znakami do tworzenia linków i tagów!!
>
>Nad polem "Tytuł nowego wątku" masz linka o nazwie "Pełny formularz nowego wątku". >Klikasz w niego i włącza Ci się tryb pełnej edycji, ze wszystkimi przyciskami.

    Dziękuje za pomoc,życzliwość! Właśnie nie otwiera się! W tym cały problem!! Znam ten sposób, ale co z tego? Przyjdzie informatyk i sprawdzi czy to nie problem ze strony komputera!
    Pozdrawiam Zella
Zella (1321 punktów)
>Dziękuje Ci za chęć pomocy! Ale wyobra sobie ,ze przy wpisywaniu wątku nie otwiera mi >się pasek , własnie z tymi ikonkami, znakami do tworzenia linków i tagów!!
>
>Nad polem "Tytuł nowego wątku" masz linka o nazwie "Pełny formularz nowego wątku". >Klikasz w niego i włącza Ci się tryb pełnej edycji, ze wszystkimi przyciskami.

    Ponownie dziękuję! Niestety ten ch...rny :pełny formularz"u mnie niczego nie dodaje, nie zmienia!Ja mam takiego pecha,że gdybym poszła do drewnianego kościoła, to wiesz, co by mi na głowę zleciało!
Pozdrawia, Zella

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365