>>Braun to wariat, nie ma sensu zastanawiać się dlaczego i po co atakuje on ludzi. >Po pierwsze jakie masz kompetencje żeby oceniać jego stan zdrowia psychicznego? Po drugie człowiek o którym mówisz jest obecnie posłem! -A jakie ma kompetencje Braun by oceniać, Dalajlamę, Kościuszkę, Olszewskiego? Ocenia bo mu wolno, bo żyje w kraju gdzie jeszcze jest wolność słowa. Więc każdy inny może też oceniać jego jako wariata, chama, idiotę. Posłowie też są oceniani, nie ma na to immunitetu. Jak ktoś na okrągło pieprzy głupoty to jest głupcem, bez względu na to ilu innych głupców na niego zagłosowało.
|