Moi drodzy. Chyba domyślacie się, że wszystko co do Was piszę na tym mikroskopijnym forum/portalu publikuję także dla tysięcy czytelników w internecie. Dla Waszej zacnej garstki aż tak bym się nie trudził. 😉 Oto przykład mojej publikacji z dziś. 'Czerwono-Czarni' to polski zespół muzyczny założony w roku moich urodzin (1960) w Gdańsku przez Franciszka Walickiego. To jeden z pionierów bigbitu w Polsce. Jedyne, niezwykłe także z racji tajemniczego rusztowania po prawej, zdjęcie, jakie polska Wikipedia umieściła w opisie tego zespołu opisano: "Kościół św. Krzysztofa w Podkowie Leśnej, miejsce premiery Mszy beatowej". Zdjęcie 1-sze: upload.wik(*)a/a1/Podkowa_Lesna_kosciol.JPG(do poczytanie o tym zespole zainspirował mnie NYT) Trafiłem tam na materiał o oglądaniu meteorów ale najciekawsze było dla mnie tam osiągalne ultra czerwono-czarne zdjęcie opisane tak: "Zsynchronizuj swój kalendarz z układem słonecznym. Nigdy nie przegap zaćmienia, deszczu meteorów, startu rakiety ani żadnego innego wydarzenia astronomicznego i kosmicznego, które jest nie z tego świata." Zdjęcie 2-gie (niesamowite) static01.n(*)NDAR-eclipse1-articleLarge.jpgTekst na NYT www.nytimes.com/article/meteor-showers-2022.htmlSiema _ Wszystkie wszechświaty są wieczne |