Racjonalista - Strona głównaDo treści
Sens bezsensu

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
05-03-2010 23:04najmądrzejsza:)))) (-4 punktów)Sens bezsensu
Ocena -5 na 5
A więc myśle sobie,ze w bezsensie sens jako taki istniejetak mi sie wydaje,ze ktoś(chyba Bóg)stworzył bezsens,zeby ludzie mogli docenic sens swoich dzialań i pobuek,bo jakby nie patrzył przeciwieństwo najlepiej ilustruje istote.p.s.wybaczcie brak znaków interpunkcyjnych i ortografie,ale nie umiem chyba ich stosować)p.s.pozdrawiam wszystkich którzy czytaja moja nie tworczą twórczosc
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Sławek Dutkiewicz (1713 punktów)Odp: sens bezsensu
>A więc myśle sobie,ze w bezsensie sens jako taki istniejetak mi sie wydaje,ze ktoś(chyba
>Bóg)stworzył bezsens,zeby ludzie mogli docenic sens swoich dzialań i pobuek,bo jakby nie patrzył
>przeciwieństwo najlepiej ilustruje istote.p.s.wybaczcie brak znaków interpunkcyjnych i
>ortografie,ale nie umiem chyba ich stosować)p.s.pozdrawiam wszystkich którzy czytaja moja nie
>tworczą twórczosc
Zdania nie zaczyna się od... " A więc"!
Idealny przykład "twórczości"... bez sensu!


Nie moja wina, że moja mina niektórym przypomina teorię Darwina
lotrek (14275 punktów)Odp: Sens bezsensu
>A więc myśle sobie
Czy jesteś pewna, że ci to nie zaszkodzi?





Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
14-03-2010 21:17 
 Ocena-1 na 1
najmądrzejsza:)))) (-4 punktów)
myśle,ze nie zaszkodzi,bo tak na dobrą sprawe to tylko jedna z wielu form-norm,i nie wydaje mi sie,że jest az tak znaczącaja jakoś bardziej cenie treść od formy i nie przywiązuje zbyt dużej wagi do tego typu zasad.p.s.pomijam bezsens calej mojej wypowiedzi,bo to już inna sprawa)

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365