A więc myśle sobie,ze w bezsensie sens jako taki istnieje  tak mi sie wydaje,ze ktoś(chyba Bóg)stworzył bezsens,zeby ludzie mogli docenic sens swoich dzialań i pobuek,bo jakby nie patrzył przeciwieństwo najlepiej ilustruje istote.p.s.wybaczcie brak znaków interpunkcyjnych i ortografie,ale nie umiem chyba ich stosować  )p.s.pozdrawiam wszystkich którzy czytaja moja nie tworczą twórczosc   |