Przy tworzeniu nowego wątku przydałaby się opcja Podgląd.
I knefle takie, jak przy odpowiedzi na post.
Opcja Podgląd i Edytuj przy odpowiedzi na post - przyspieszyć, bo się zestarzeć można w oczekiwaniu na okno.
Wyłączyć opcję przedawniającą wątki. Bawiąc się w archeologa można wydobyć z czeluści serwera ciekawe tematy i ożywić dyskusję i dodać przysłowiową kropkę nad i, a założenie nowego wątku w tym samym lub zbliżonym temacie powoduje tylko jojczenie, że "już było". Są tematy, które można kontynuować do n, gdy n zmierza do nieskończoności, na przykład o muzyce.
|