Nie rozumiem, kto i jak zabronił tego typu gier, takich jak drfun.pl/darmowe-gry-hazardowe/, czy jest zabroniony? Czy uważasz, że hazard powinien być zakazany i jak zakazać tego, czego potrzebuje wiele osób?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.