No cóż, próbowałem dla rozładowania emocji... >Liczby się zgadzają z niektórymi symulacjami. Co do Chin prawdy nie dojdziemy. Ale u nas... G. Orwell: ,,Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym." U nas też decydenci uważają ludzi za debili na swoje podobieństwo. Zapominają, że większość Polaków, to nie wyborcy PiS, a każdy potencjalny "normalny" i tak nie będzie w stanie rządzącym dorównać.
|