Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zgłaszam problem

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
24-05-2014 13:55Wenancjusz (16441 punktów)Zgłaszam problem
Mam problem. Od pewnego czasu, jak zauważyłem, nie mam możliwości punktowania wypowiedzi innych forumowiczów oraz mogę edytować po dowolnie długim czasie moje wypowiedzi (Nieraz do miesiąca czasu). Funkcja edycji nie znika po pół godzinie. Co się dzieje? Gdzie leży błąd (Wo ligt der Hund begraben)? Napisałem po niemiecku na złość Janowi Własnowolnemu, którego drażni moja stopka. Posługują się niektórzy forumowicze angielskim to dlaczego ja nie mogę niemieckim? Proszę o pomoc w tej sprawie. Za dobrą radę wdzięczność moja będzie ścigała do grobowej dechy.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Piękny Lolo (2082 punktów)
>nie mam możliwości punktowania wypowiedzi innych forumowiczów

Też nie mam takiej możliwości.
Dopóki się nie zaloguję.

>mogę edytować po dowolnie długim czasie moje wypowiedzi (Nieraz do miesiąca
>czasu). Funkcja edycji nie znika po pół godzinie. Co się dzieje?

Dopóki nikt nie odpowiedział na Twój post możesz go edytować.
   
Wenancjusz (16441 punktów)
>>nie mam możliwości punktowania wypowiedzi innych forumowiczów
>Też nie mam takiej możliwości.
>Dopóki się nie zaloguję.
>   
Dzięki za uwagę, ale o tym wiem. Zawsze jestem zalogowany. Niezalogowany nie może punktować. Rzecz polega na tym, że z chwilą próby punktowania pokazuje się na ułamek sekundy (dosłownie) "chmurka" i znika błyskawicznie. Próby odświeżania systemu nie dają efektów. Pozdrawiam.

Ich bin besser als mein Ruf
Fred Onizuka (76 punktów)
Prawdopodobnie, problem leży po stronie przeglądarki.
Jakiej używasz (np. stare wersje Opery radzą sobie coraz gorzej) i czy tak samo dzieje się na innych (jeśli masz ich kilka). Może aktualizowałeś ją lub zmieniłeś coś (przypadkowo) w ustawieniach.
Wenancjusz (16441 punktów)
>Prawdopodobnie, problem leży po stronie przeglądarki.
>Jakiej używasz (np. stare wersje Opery radzą sobie coraz gorzej) i czy tak samo dzieje się na innych (jeśli masz ich kilka). Może aktualizowałeś ją lub zmieniłeś coś (przypadkowo) w ustawieniach.
>
Używam przeglądarki Google. Z Opery zrezygnowałem dawno. Przyjrzę się ustawieniu przeglądarki.
Dziękuję.

Ich bin besser als mein Ruf
pawel_wr (4297 punktów)
> Funkcja edycji nie znika po pół godzinie. Co się dzieje? Gdzie leży błąd (Wo ligt der Hund
>begraben)?

Da hier liegt der Hund begraben !
W j. niemieckim nie istnieje czasownik ligen.

Pogrążony w wierze odrzuca rozum.
Ulderico (19376 punktów)
(zablokowany)

>W j. niemieckim nie istnieje czasownik ligen.

Doceń ambicje poliglutyczne, a nie od zarazy krytykuj!

"And high permission of all-ruling Heaven left him at large to his own dark designs, that with reiterated crimes he might heap on himself damnation, while he sought Evil to others..." - John Milton
cmos (1664 punktów)
>Da hier liegt der Hund begraben !
>W j. niemieckim nie istnieje czasownik ligen.

Jak już się czepiamy, to albo hier, albo da, oba naraz to doppelt gemoppelt.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365