>Witajcie! >Mam pytanie do wszystkich. >Jaki cel ma świat, życie ludzi i innych organizmów? Po co i dlaczego my istniejemy? Musisz wziąć pod uwagę, że to wszystko po pierwsze może nie być celowe po drugie nie musi istnieć. >Czy jeśli >myślę, że wszystko (czyli też świat, nasze życie) nie ma sensu i wszystko się wzięło z nikąd, to >znaczy, że jestem nihilistą? Znaczy to jedynie ze mieszasz pewne pojecia i plaszczyzny i piszę to bez złośliwości natomiast nie znaczy to że jesteś nihilistą. pozdrawiam
|