 |
Racjonaliści.pl - przybudowka sld Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 17-06-2008 01:35 | hhhmmm (11 punktów) | Racjonaliści.pl - przybudowka sld
-6 na 6 | Po przeczytaniu watrku ze spadkiem spadkowym, stwierdzam, ze czesc osob na tym forum to debile, bo stwierdzili, ze zazdrosze mojemu koledze a byl to tylko "dobry wstep" w stylu onetowskim. Natomiast co mnie zdziwilo to, ze spora grupa osob uwaza, ze zle jest zabierac majatek starym, gdy umieraja. Ta nie mowia racjonalisci a sld, ktoreo tu jest najwiecej. To tak jak z przeszczepami, ktore sa tak bardzo potrzebne, mozna by za te pieniadze zmarlych ludzi finansowac takie przeszczepy innym, przypadkowym a nie dawc dzieciom, ktore ich nie potrafia wykorzystac lepiej dac stypendium i dobry akademik, a nie dowolnosc dysponowania pieniedzmi.
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 J.S. (4752 punktów) (zablokowany) | Odp: racjonalisci.pl - przybudowka sld | > Po przeczytaniu watrku ze spadkiem spadkowym, stwierdzam, ze czesc osob na tym forum to debile Cytat:>> >>Po rozmowie z moim kolega co ma obrzydliwie bogatego starego > >Gdyby Twój stary był obrzydliwie bogaty miałbyś odmienne zdanie
Za kogo mnie uwazac gnoju, smierdzielu Druga część to gnoje i śmierdziele
|
|
3 na 3 | Janus (236 punktów) | Ogarnij tego posta, napisz sobie w domu na kartce w myslnikach to co chciales przekazac, przeredaguj dwa razy, daj do sprawdzenia rodzicom, a potem napisz jeszcze raz, bo wszystkim polonistom sie noz otwiera w kieszeni.
|
|
 | 8 na 8 barycki (7788 punktów) (zablokowany) | >polonistom sie noz otwiera w kieszeni. > Polonistom nic się nie otwiera, bo nie są w stanie tego tekstu przeczytać, żeby go móc ocenić. Kiedyś znałem człowieka który potrafił czytać takie teksty, a nawet sam pisał, ale jednego razu nie wrócił do domu po wizycie u lekarza i do tej pory go nie ma. Adam Barycki
|
|
|  | 3 na 3 | LEGION. (3161 punktów) | Cytat:Kiedyś znałem człowieka który potrafił czytać takie teksty, a nawet sam pisał, ale jednego razu nie wrócił do domu po wizycie u lekarza i do tej pory go nie ma. No to powiadom rodzinę żeśmy Go znaleźli i mogą odebrać...
Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, tylko bydło stoi i czeka.
|
|
| |  | 5 na 5 barycki (7788 punktów) (zablokowany) | >mogą odebrać... > Kiedy, nie chcą. Adam Barycki
|
|
| | |  | | Janus (236 punktów) | Nie dziwię im się.
|
|
| | | |  | 4 na 4 barycki (7788 punktów) (zablokowany) | >Nie dziwię im się. > Ja też, to mali ludzie są, nie rozumieją bojowników spraw jedynie słusznych. Adam Barycki
|
|
| Jarek Kubaszewski | Odp: Racjonaliści.pl - przybudowka sld | > Ta nie mowia racjonalisci a sld, ktoreo tu jest najwiecej.Nie odniosłem takiego wrażenia, że na tym serwisie najwięcej jest zwoleników SLD. Nie mogę sie wypowiadać za wszystkich tylko za siebie-ja nie jestem zwolennikiem żadnej polskiej partii politycznej podobnie jak PSR. Ja mogę popierać te czy tamte działania poszczególnych partii ale nie samą partię. A jeżeli chodzi o PSR to jest ono apolityczne. Pozdrawiam.
|
|
| JATO (Jarosław Tomczyk) (2644 punktów) | > Po przeczytaniu watrku ze spadkiem spadkowym , stwierdzam, ze czesc osob na tym forum to debile,"-" za bełkot intelektualny, brak spójności i ortografię. Zanim coś napiszesz, pierwej się zastanów.  Nie pozdrawiam. JATO (debil)
Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.
|
|
| n'cos' (441 punktów) | >watrku...
A może "wiatraku"? Albo "wartko"? Weryfikuj zawsze tekst, który uprzednio napisałeś.
>stwierdzam, ze czesc osob na tym forum to debile...
To widać, słychać i czuć.
>Natomiast co mnie zdziwilo to, ze spora grupa osob uwaza, ze zle jest zabierac majatek starym, gdy umieraja.
Czemu Cię to dziwi? Jeżeli starzy umierają, to na co im ten majątek? Chyba że ma on swoją duszę... w takim razie mógłby on (ten majątek) dołączyc do grona swoich właścicieli. Dajmy na to łóżko... dziadek będzie miał się na czym wysypiać w zaświatach, a przy tym nie będzie obciążał majątku niebiańskiego na wypożyczaniu sofy do wylegiwania się na chmurce.
>Ta nie mowia racjonalisci a sld, ktoreo tu jest najwiecej.
Apolityczność... rozumiesz to słowo? Właśnie ono nas określa, co zostało już na tym wątku wspomniane.
|
|
| forencka (99 punktów) | Nie powiem, żebym była apolityczna, na coś trzeba się w końcu zdecydować, ale żeby zaraz SLD...
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|