>Myślicie,że lesbijki i geje mogą normalnie wychowywać dzieci jak pary damsko-męskie?
Co to znaczy "normalnie"? To pary damsko-męskie wychowują normalnie? Znam osobiście parę chodzących przykładów na to że nie ma tu reguły.
>Drażni mnie tylko to,że dosyć duża liczba lesbijek i jeszcze większa liczba gejów to niestety osoby wierzące.
Tylko w co? Ja nie wiem. Oni sami chyba też nie bardzo.
edit@ Przenoszenie odpowiedzi na post do innego działu bez tego postu? dziwne to trochę...
|