> wiadomosci.onet.pl/1117728,2679,kioskart.html> www.webhos(*)Chmury.obliczeniowe.to.pulapka> Problem nie leży w oprogramowaniu, a w użytkownikach czyli jak to się mawia "problem jest między krzesłem a klawiaturą". Jak to? Tak to. :ekran: - "aby zobaczyć ten obrazek musisz zainstalować wirusa, który zniszczy wszystkie twoje dane (tak/nie)" :użytkownik: - klik "tak" :e: - "czy jesteś pewien?" :u: - klik "tak" klik "tak" klik "tak" .... :u: nic mi się nie uruchamia na ekranie mam tylko szary napis coś tam coś tam drive system coś tam po angielsku : serwis: - coś pan instalował/ zmieniał ? :u: - nieeeee, samo nagle przestało działać, nic nie instalowałem, ja tylko czasem parę stron na onecie zobaczę.
|