>>Papiery wartościowe przeznaczać na wartość? >>Coś w tym jest. >Ke? Wybacz nie rozumiem celu założenia tematu, ani ewentualnego podmiotu dyskusji, byłbym wdzięczny za sprecyzowanie, o co w ogóle chodzi... > Się również podpisuję pod owym postulatem.
"Ja jeden na milion, Ty jeden z miliona"
|