>Czy ta sprawa nie ujawnia upadku państwa? Jak to możliwe, że przez tak długi okres czasu nikt nie >kiwnął skutecznie palcem: ministrowie, posłowie, prokuratorzy, policja? Dopiero media dały szansę >tej sprawie na wyjaśnienie! Czy tutaj rządzi organizacja przestępcza? Panstwo na pewno jest organizacją, ale czy przestępcza. Anarchista powie ze tak. Hmm państwo trzyma sie niezłe, tylko obyczaje i dobra kultura upada, a także szacunek do obywatela, któremu to państwo ma służyć.
|