> Jestem tu nowa i trochę nie znam zasad - kto by tam czytał regulaminy ale szybko się uczę i chyba dam sobie z tym radę.Witaj w Klubie  > Nie chcę się uprzedzac ale jest to dla mnie ważne. Nie chcę byc identyfikowana i> indentyfikowac sie z żadną organizacą katalicką.Masz to załatwione....tutaj Ci to nie grozi, jesteśmy dość "obrzydli" na różne katolickie organizację, chociaż bardzo się starają i posyłają nam nawet swoich "wolontariuszy".
Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
|