>Mam dzieci w pierwszej klasie. Nie chodzą na religię i wiem, że kilkoro dzieci także na religię nie >chodzi. Jak mam zgłosić chęć, żeby dzieci uczestniczyły na lekcje eteki. >Z góry dziękuję za pomoc
Jeżeli jest tych dzieci w sumie 7 osób to idziesz do dyrektora i możesz złożyć podanie na piśmie o zorganizowanie lekcji etyki. Powołaj się na podstawę prawną, to zdaje się było rozporządzenie w sprawie organizacji lekcji religii i etyki wydane przez ministra oświaty, dokładnie które to zaraz poszukam, możesz też sama poszukać na racjonaliście w dziale akty prawne.
Adam
Rzeczy nie są takie, jakimi wydają się być. Nie są też inne.
|