Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zawód: wróżka

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
01-03-2009 13:09Bogdanowicz (193 punktów)Zawód: wróżka
Ministerstwo Pracy chce zatwierdzić kilka ciekawych zawodów:
www.cft.edu.pl/protest/index.php
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

jimmy_88gno (1653 punktów)
>Ministerstwo Pracy chce zatwierdzić kilka ciekawych zawodów:
>www.cft.edu.pl/protest/index.php

Cały czas powtarzam, że regres społeczeństwa nadal jest możliwy.

"Niech Twoja cnota będzie zbyt wysoka dla powszechnie znanych nazw" - Friedrich Nietzsche.
youzwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
Jeżeli już taka obraza dla rozumu musi formalnie istnieć to przynajmniej pod jedną nazwą: Hochsztapler = (wróżbita, astrolog, homeopata, ..., *ksiądz - w przyszłości ;p). A na drzwiach "gabinetu" obowiązkowa naklejka: "Uwaga! Oferowana usługa może zagrażać zdrowiu psychicznemu lub powodować trwałe uszkodzenie mózgu..."

Co przesadzam ? ;p Nie traktujcie mojej wypowiedzi w 100% poważnie


"Największy błąd popełnia ten, kto sądząc, że może zrobić niewiele, nie robi nic"
Adamiak (36436 punktów)
>Ministerstwo Pracy chce zatwierdzić kilka ciekawych zawodów:
>www.cft.edu.pl/protest/index.php

Podobny wątek już jest: : 14.pl/list_otwarty_w_sprawie_rozumu
Bogdanowicz (193 punktów)
>>Ministerstwo Pracy chce zatwierdzić kilka ciekawych zawodów:
>>www.cft.edu.pl/protest/index.php
>Podobny wątek już jest: : 14.pl/list_otwarty_w_sprawie_rozumu

Nie działa mi ten link, ale znalazłem. Przepraszam za powtarzanie wątków, wcześniej nie udało mi się znaleźć poprzedniego.
Adamiak (36436 punktów)

>Nie działa mi ten link, ale znalazłem. Przepraszam za powtarzanie wątków, wcześniej nie udało mi się znaleźć poprzedniego.

Może teraz 14.pl/list_w_sprawie_rozumu

Przepraszam, wkleiłem o jeden dwukropek za dużo
01-03-2009 15:56 
 Ocena 1 na 1
Bogdanowicz (193 punktów)
>>Nie działa mi ten link, ale znalazłem. Przepraszam za powtarzanie wątków, wcześniej nie udało mi się znaleźć poprzedniego.
>Może teraz 14.pl/list_w_sprawie_rozumu
>Przepraszam, wkleiłem o jeden dwukropek za dużo
>
A może tak: www.racjonalista.pl/forum.php/s,186108
belvedere (5304 punktów)
(zablokowany)
>Ministerstwo Pracy chce zatwierdzić kilka ciekawych zawodów:
>www.cft.edu.pl/protest/index.php

   Jako tarocistka protestuję przeciw przenoszeniu tradycji stawiania kart na grunt zawodowy. Stawianie kart to ceremonia wymagająca skupienia i atmosfery. Tego nie można robić od 7.00 do 15.00. Poza tym do tego trzeba mieć dar. Niestety, wielu się wydaje, że wystarczy skończyć dwutygodniowy kurs Tarota, by móc zaglądać w przyszłość. Zaroiło się od lokali, w których siedzą babiszony wystylizowane na wróżki, przybierające, w ich mniemaniu, magiczne imiona, robią "tajemnicze miny" i ...ludzi w konia.
   Mogę zgodzić się na prawny zapis o istnieniu zawodu "wróżka" pod warunkiem, że będą do niego dopuszczane jedynie Romki.
   
diogenes (42753 punktów)
Zawód: wróżka.

Jest znacznie gorzej: na liście zawodów znalazłem polityka.
Terebint (795 punktów)
>Ministerstwo Pracy chce zatwierdzić kilka ciekawych zawodów:
>www.cft.edu.pl/protest/index.php
>
Jeszcze dalej chce pójść MEN:

MEN chce, by licealiści dyskutowali o różdżkach i lewitacji.

Takie zajęcia, według nowej podstawy programowej, pojawiłyby się na zajęciach przyrody w liceum. "Astrologia, różdżkarstwo, rzekome »prądy«, (żyły) wodne, lewitacja - co na ten temat mówi fizyka", "Bioenergoterapia - współczesna magia lecznicza"", "Teoria inteligentnego projektu - odświeżona wersja kreacjonizmu" - cytuje zagadnienia, które mają być omawiane na lekcjach, "Rzeczpospolita".
www.sfora.(*)wrozkach-i-kreacjonizmie-a3522

A więc, jak widać będziemy mieli bardzo nowoczesne szkoły, nowocześniejsze niż te amerykańskie.
webmaster (moderator)
Jest i odpowiedź z ministerstwa: www.racjon(*)iki/OdpowiedzMinisterFedak.pdf

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365