>Każdy człowiek musi mieć matkę i ojca ,oni mają (mieli) swoich rodziców itp. >To ilu pra,pra (itd) ojców i matek może szacunkowo mieć człowiek urodzony np. w 1990 roku od np. >990 roku ?
Dużo.
Nieżyjących jeszcze więcej.
postępuj tak, byś mógł chcieć, aby zasada twego postępowania była prawem powszechnym
|