Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ilu człowiek ma przodków ?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
09-03-2009 21:54Liss (2003 punktów)Ilu człowiek ma przodków ?
Ocena 1 na 1
Każdy człowiek musi mieć matkę i ojca ,oni mają (mieli) swoich rodziców itp.
To ilu pra,pra (itd) ojców i matek może szacunkowo mieć człowiek urodzony np. w 1990 roku od np. 990 roku ?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Ojciec Ateusz (9201 punktów)
Przez tysiąc lat? Licząc jakieś 3 do 5 pokoleń na stulecie możemy z grubsza oszacować tę liczbę z góry na biliard (250, pełne drzewko rozłączne) - a z dołu na 60 osób (30*2, pełne kazirodztwo). Prawda leży pośrodku, ha, ha.
10-03-2009 23:17 
 Ocena 1 na 1
Grzegorz (5685 punktów)
> (...) - a z dołu na 60 osób (30*2, pełne kazirodztwo).
Oszacowanie dolne, jak dowodzi choćby legenda o Edypie, można jeszcze poprawić
Ela Grabarczyk-Ponimasz (5614 punktów)
>Każdy człowiek musi mieć matkę i ojca ,oni mają (mieli) swoich rodziców itp.
>To ilu pra,pra (itd) ojców i matek może szacunkowo mieć człowiek urodzony np. w 1990 roku od np.
>990 roku ?

Dużo.

Nieżyjących jeszcze więcej.

postępuj tak, byś mógł chcieć, aby zasada twego postępowania była prawem powszechnym
Magda Kowalczyk (711 punktów)
>Każdy człowiek musi mieć matkę i ojca ,oni mają (mieli) swoich rodziców itp.
>To ilu pra,pra (itd) ojców i matek może szacunkowo mieć człowiek urodzony np. w 1990 roku od np.
>990 roku ?

I w Twoim wątku mieści się prawda o nas - wszyscy jesteśmy spokrewnieni. I to zupełnie blisko - czym bliżej mieszkamy tym jest to bardziej prawdopodobne. Więc i Kaczuchy i Giertych i Lepper powinni mieć jakieś cieple miejsce w naszych sercach bo to mogą być nasi kuzini.

Nie sztuką jest zgasić pożar, sztuką jest mu zapobiec.
Liss (2003 punktów)

>I w Twoim wątku mieści się prawda o nas - wszyscy jesteśmy spokrewnieni. I to zupełnie blisko - czym bliżej mieszkamy tym jest to bardziej prawdopodobne.
Nie tylko to ale również wielożeństwo,zwiazki kazirodcze,migracje czeste.
diogenes (42753 punktów)
Ilu człowiek ma przodków ?

Człowiekiem zaczyna się być wtedy, kiedy ich wszystkich masz w d****.
11-03-2009 12:36 
 Ocena 1 na 1
Magda Kowalczyk (711 punktów)
>Ilu człowiek ma przodków ?
>Człowiekiem zaczyna się być wtedy, kiedy ich wszystkich masz w d****.
Coż za głęboka myśl

Nie sztuką jest zgasić pożar, sztuką jest mu zapobiec.
11-03-2009 21:06 
 Ocena 3 na 3
diogenes (42753 punktów)
>Coż za głęboka myśl

To nie myśl, to skrót myślowy: dla jednych mielizna, dla innych brzeg głębi.

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365