Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kto wygra następne wybory?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
30-03-2009 18:38Aleksy Marcin Pędrak (17 punktów)Kto wygra następne wybory?
Według mnie "procenty" rozłożą się następująco:

SLD - 40 proc.

RACJA PL - 24 proc.

SD - 16 proc.

PO - 15 proc.

PiS - 5 proc.

A według Was?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

siarkofrut (2125 punktów)
(zablokowany)
W jakim celu wypisujesz takie bzdury? Te liczby wziąłeś z kosmosu.

"Nigdy się nie spełniamy. Jesteśmy dwiema otchłaniami - studnią wpatrzoną w niebo."
31-03-2009 00:34 
 0 na 2
Aleksy Marcin Pędrak (17 punktów)
>W jakim celu wypisujesz takie bzdury? Te liczby wziąłeś z kosmosu.
To nie są bzdury. Nie wziąłem liczb z kosmosu, fizycznie niemożliwe, każdy ma prawo oszacować jak te procenty mogą sie rozłożyć. Chciałem poznać opinie innych, a nie komentarze nie na temat.
siarkofrut (2125 punktów)
(zablokowany)
>każdy ma prawo oszacować jak te procenty mogą sie rozłożyć.

Każdy ma prawo trzymać rower w lodówce, co nie znaczy, że trzeba o tym pisać na forum.

>Chciałem poznać opinie innych, a nie komentarze nie na temat.

W moim komentarzu była zawarta moja opinia.
Jaki miałeś cel wypisując takie liczby? Skąd wziąłeś informacje, że Racja PL i SLD mogą osiągnąć aż tak dobre wyniki? Rozumiem, że opierałeś się na jakichś badaniach statystycznych


"Nigdy się nie spełniamy. Jesteśmy dwiema otchłaniami - studnią wpatrzoną w niebo."
Robert Zawecki (4718 punktów)
>Według mnie "procenty" rozłożą się następująco:
>SLD - 40 proc.
>RACJA PL - 24 proc.
Aleksy, wysokoprocentowe alkohole najwyraźniej Ci nie służą.

L.Miller: nie znam partii, która byłaby tak głupia jak SLD
wiadomosci(*)LD,wid,10988453,wiadomosc.html
kanik (3636 punktów)
(zablokowany)
Nie będę tutaj opiniować Twoich procentów ale prawda jest taka, że zabrakło tutaj kilku danych. Po pierwsze czy chodzi Ci o wybory do PE czy do naszego parlamentu. Po drugie wyniki wyborów są niewiadomą także trudno cokolwiek powiedzieć w tym temacie w szczególności gdy na wyniku może zaważyć jedna jakaś akcja typu odkryta nagle korupcja, ujawnione taśmy czy też nieślubne dziecko .
Adam Wojtkiewicz (3958 punktów)
>Według mnie "procenty" rozłożą się następująco:
>SLD - 40 proc.
>RACJA PL - 24 proc.
>SD - 16 proc.
>PO - 15 proc.
>PiS - 5 proc.
>A według Was?

Jajcarzu, odpowiem Ci na poważnie: to by była prawdziwa tragedia gdyby SLD wygrało wybory parlamentarne. A Racja to ze strachu zmieniła nazwę więc niech spadają.

Co do wyborów do Europarlamentu to nie ma wielkiego znaczenia kto wygra o ile nie wygrają patafiany z Libertasu.

Ja swój głos oddaję na ugrupowania które mają najbardziej wolnorynkowy program gospodarczy.

Adam

Rzeczy nie są takie, jakimi wydają się być. Nie są też inne.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365