W jednym pokoju znajdują się cztery dziewczyny - Polka,Bułgarka,Ukrainka oraz Niemka. Wszystkie cztery są do siebie bardzo podobne. Na zadawane pytania odpowiadają tylko "Da" i "Ja" co jest odpowiednikiem tak i nie. Polka zawsze mówi tylko prawdę, Bułgarka zawsze kłamie, Ukrainka mówi prawdę w 70% i kłamie w 30% a Niemka mówi prawdę w 17% i kłamie w 83%. Możesz zadać im po cztery pytania a potem trzeba zgadnąć która dziewczyna jest z danego kraju. Jakie pytania byś zadał? Pozdrawiam
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>W jednym pokoju znajdują się cztery dziewczyny - Polka,Bułgarka,Ukrainka oraz Niemka. Wszystkie >cztery są do siebie bardzo podobne. Na zadawane pytania odpowiadają tylko "Da" i "Ja" >co jest odpowiednikiem tak i nie. Polka zawsze mówi tylko prawdę, Bułgarka zawsze kłamie, Ukrainka >mówi prawdę w 70% i kłamie w 30% a Niemka mówi prawdę w 17% i kłamie w 83%. Możesz >zadać im po cztery pytania a potem trzeba zgadnąć która dziewczyna jest z danego kraju. Jakie >pytania byś zadał? >Pozdrawiam
Każdą bym zapytał 4 razy czy jest Polką. Polka 4 razy odpowie "da", Bułgarka 4 razy "ja",Ukrainka najprawdopodobniej powie więcej razy "ja" niż Niemka.
>Każdą bym zapytał 4 razy czy jest Polką. Polka 4 razy odpowie "da", Bułgarka 4 razy "ja",Ukrainka najprawdopodobniej powie więcej razy "ja" niż Niemka.
Nie, Polka i Bułgarka odpowiedzą 4 razy "da". Może lepiej zapytać "Czy jesteś Europejką?"
>W jednym pokoju znajdują się cztery dziewczyny - Polka,Bułgarka,Ukrainka oraz Niemka. Wszystkie >cztery są do siebie bardzo podobne. Na zadawane pytania odpowiadają tylko "Da" i "Ja" >co jest odpowiednikiem tak i nie. Polka zawsze mówi tylko prawdę, Bułgarka zawsze kłamie, Ukrainka >mówi prawdę w 70% i kłamie w 30% a Niemka mówi prawdę w 17% i kłamie w 83%. Możesz >zadać im po cztery pytania a potem trzeba zgadnąć która dziewczyna jest z danego kraju. Jakie >pytania byś zadał? >Pozdrawiam
Bym się zapytał która z Was mi da... Polka by odpowiedziała "Ja" - ...i na tym bym mógł zakończyć zadawanie pytań