 |
Przestępstwa, procesy i naganne zachowania księży! Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
| Napisano | Autor | Tytuł | | 04-05-2009 23:55 | Climber (3006 punktów) | Przestępstwa, procesy i naganne zachowania księży!
3 na 3 | Takiego wątku chyba nie ma, więc trzeba było go wreszcie założyć.
Niech każdy coś wrzuci to poznamy obraz polskich duchownych. Zobaczymy ile jest rzekomych "wyjątków" spośród czystego katolickiego duchowieństwa.
Tylko linki i ewentualnie krótkie komentarze. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
4 na 4 |
 | 2 na 2 | Przemysław Biegański (845 punktów) | Ależ to wynik zorganizowanego ataku na naszą świętą matkę Kościół! Za tym wszystkim stoją wiadome siły! Polskojęzyczne media i żydowscy liberałowie!  oczywiście ironizuję. Ale taka jest odpowiedź na te relacje zarówno ze strony kleru jak i szarej masy moherowej...
|
|
| Climber (3006 punktów) |
www.gp24.p(*)AID=/20090504/SLUPSK/821365006Wyrok 3,5 roku więzienia za namawianie do samobójstwa, wydany przez Sąd Okręgowy w Słupsku.
"Jeżeli jedna osoba ma jakieś urojenia, nazywamy to szaleństwem. Jeżeli wiele osób cierpi na to samo urojenie, nazywamy to religią." (Robert Pirsig)
|
|
1 na 1 | Climber (3006 punktów) | wiadomosci(*),11121868,wiadomosc_prasa.htmlKsiądz kombinuje jak wyciągnąc kaskę od dzieci (Lubuskie).
"Jeżeli jedna osoba ma jakieś urojenia, nazywamy to szaleństwem. Jeżeli wiele osób cierpi na to samo urojenie, nazywamy to religią." (Robert Pirsig)
|
|
 | | Toma Cruz (390 punktów) | > wiadomosci(*),11121868,wiadomosc_prasa.html> Ksiądz kombinuje jak wyciągnąc kaskę od dzieci (Lubuskie).> "Jeżeli jedna osoba ma jakieś urojenia, nazywamy to szaleństwem. Jeżeli wiele osób cierpi na to samo urojenie, nazywamy to religią." (Robert Pirsig)Nieźle, dzieci składają się na kościół (czy też Kościół?). A może jeszcze ogólnonarodowa krucjata dzieci do Strefy Gazy?
|
|
1 na 1 | Climber (3006 punktów) | wiadomosci(*),ofiary_kosciola,kioskart.htmlProces o molestowanie seksualne dzieci w Wielkiej Brytanii.
"Jeżeli jedna osoba ma jakieś urojenia, nazywamy to szaleństwem. Jeżeli wiele osób cierpi na to samo urojenie, nazywamy to religią." (Robert Pirsig)
|
|
1 na 1 | (Alicja)Duda (25557 punktów) | |
|
2 na 2 | mystified (162 punktów) | wyborcza.pl/1,75248,1241556.htmlCiekawe co na to powie Elbrus8? Jak mało jeszcze wiemy na temat podobnych sytuacji na całym świecie? Właśnie słucham audycji w Tok Fm na ten temat. Przypomina mi się, jak Elbrus8 pisał, jak KK pomaga, zakłada ośrodki pomocy dla różnych potrzebujących a wygląda na to, że ci ludzie niekoniecznie mają tam jak w raju...
|
|
| Climber (3006 punktów) | Wykorzystywanie dzieci we Włoszech www.anduk.(*)edofilski-we-wloskim-kosciele/
"Jeżeli jedna osoba ma jakieś urojenia, nazywamy to szaleństwem. Jeżeli wiele osób cierpi na to samo urojenie, nazywamy to religią." (Robert Pirsig)
|
|
| Climber (3006 punktów) | Dwóch księży wykorzystuje dzieci w Irlandii fakty.inte(*)sciele-biskup-ustepuje,1271253
"Jeżeli jedna osoba ma jakieś urojenia, nazywamy to szaleństwem. Jeżeli wiele osób cierpi na to samo urojenie, nazywamy to religią." (Robert Pirsig)
|
|
| pavvel (8272 punktów) | Bez linku, tylko komentarz. A raczej smutny dowcip z życia.
- Jaka jest w Polsce kara za pedofilię? - Przeniesienie do innej parafii.
Jak powstawał dowcip, wiedzieliśmy coś o zajściach głównie z własnego podwórka. Teraz widać, że nie jesteśmy wyjątkowi.
|
|
1 na 1 |
| Climber (3006 punktów) | Franciszkanin z Pakości aresztowany. Podejrzany o molestowanie chłopca. tutaj
"Jeżeli jedna osoba ma jakieś urojenia, nazywamy to szaleństwem. Jeżeli wiele osób cierpi na to samo urojenie, nazywamy to religią." (Robert Pirsig)
|
|
1 na 1 |
3 na 3 | Climber (3006 punktów) |
Po co być katolikiem? I tak cię ksiądz oleje jeśli nie przyjmujesz kolędy! tu
17 lutego Dzień Pamięci Ofiar Kościoła katolickiego. zobacz tutaj
|
|
| Climber (3006 punktów) |
Ksiądz do spółki z rodzinką odpowiedzialny za znęcanie się nad kobietą? Ach ta miłość katolicka limanowa.in./wydarzenia,72.html
Nie biorę udziału w wątkach gdzie jest więcej niż 100 postów, bo wiesza mi się "najlepszy mobilny internet" Zajrzyj jeszcze tutaj
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|