Racjonalista - Strona głównaDo treści
Prośba o wypełnienie krótkiej ankiety.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
07-05-2009 16:08Ania (7 punktów)Prośba o wypełnienie krótkiej ankiety.
Witajcie, piszę pracę magisterską na temat różnego definiowania związków internetowych. W związku z tym przeprowadzam ankietę internetową. Bardzo proszę wszystkich o pomoc w wypełnieniu jej. Ankieta jest anonimowa i bardzo krótka
A o to link do niej: www.ebadania.pl/092542e638621fef
Dziękuję za pomoc.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

siarkofrut (2125 punktów)
(zablokowany)
Będzie można poznać wyniki? Jeśli tak, to kiedy?
07-05-2009 21:18 
 Ocena 2 na 2
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
>Będzie można poznać wyniki? Jeśli tak, to kiedy?
Proponuję ci wypełnienie krótkiej ankiety:

1. Czy kiedykolwiek poznałeś wyniki ankiety anonsowanej na forum portalu Racjonalista?
[ ] TAK
[ ] NIE
[ ] NIE WIEM

   
siarkofrut (2125 punktów)
(zablokowany)
>1. Czy kiedykolwiek poznałeś wyniki ankiety anonsowanej na forum portalu Racjonalista?
>[ ] TAK
>[ ] NIE
>[x] NIE WIEM

Nigdy nie obchodziły mnie żadne wyniki - bo nie wypełniałem ankiet
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
>Nigdy nie obchodziły mnie żadne wyniki - bo nie wypełniałem ankiet
Cytat:
Będzie można poznać wyniki? Jeśli tak, to kiedy?

Zdecydowałeś się na twój pierwszy raz?
   
08-05-2009 09:25 
 Ocena 1 na 1
siarkofrut (2125 punktów)
(zablokowany)
>>Nigdy nie obchodziły mnie żadne wyniki - bo nie wypełniałem ankiet
>Cytat:
Będzie można poznać wyniki? Jeśli tak, to kiedy?

>Zdecydowałeś się na twój pierwszy raz?
>   

Zadziwia mnie twoja przenikliwość. Tylko najpotężniejsze umysły na Ziemi mogłyby skojarzyć te dwie wypowiedzi i wyciągnąć z nich taki wniosek. Moje gratulacje!
07-05-2009 23:48 
 Ocena 1 na 1
Ania (7 punktów)
Tak, jak najbardziej. Jeśli jesteś zainteresowany, to bardzo proszę napisz do mnie maila. Wyniki tej ankiety będę opracowywać za parę tygodni, więc wtedy będę mogła je upublicznić
Zyga (1539 punktów)
>Witajcie, piszę pracę magisterską na temat różnego definiowania związków internetowych.

Witaj.
Związków internetowych? Ankieta o zdradzie przez internet? To tak na poważnie? Przez internet można zdradzić tajemnice, ale nie partnera.

Z resztą... jeżeli imiona dziewczyn kończą się na taką samą literę to się nie liczy
ollikm (2038 punktów)
(zablokowany)
Dla bezpieczeństwa polecam formy "kotku", "kochanie", "skarbie" itp.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365