Racjonalista - Strona głównaDo treści
"Fajna" strona o Korei Północnej

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
29-05-2009 13:18Aleksander Głowacki (1725 punktów)"Fajna" strona o Korei Północnej
Oto strona poświęcona Korei Północnej: www.krld.pl/
Można się z niej dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy o tym "wspaniałym" kraju; np. Amerykanie zabijają Koreańczyków, którzy chcą uciec z południa do oazy dobrobytu i szczęścia - czyli na północ (tak jest to nie pomyłka z POŁUDNIA NA PÓŁNOC).
Szczególnie zabawne są działy "życzenie" i "zjednocze"
Ciekawy jestem kto tłumaczy na polski te bzdury.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów)Odp: "fajna" strona o Korei Północnej
>Ciekawy jestem kto tłumaczy na polski te bzdury.

Nie wiem, ale miałam okazję porozmawiać z ambasadorem Korei Północnej w Polsce i muszę powiedzieć, że doskonale mówi po polsku. Dziwił się nawet, jak to jest możliwe, że ambasadorowie innych krajów nie znają języka państwa w którym sprawują swoją funkcję.
Autografka (10638 punktów)
>Oto strona poświęcona Korei Północnej: www.krld.pl/
>Można się z niej dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy o tym "wspaniałym" kraju; np. amerykanie
>zabijają koreańczyków, którzy chcą uciec z południa do oazy dobrobytu i szczęścia - czyli na północ
>(tak jest to nie pomyłka z POŁUDNIA NA PÓŁNOC).
>Szczególnie zabawne są działy "życzenie" i "zjednocze"

Moim zdaniem jest to przerażające

Polecam książkę pt. "Usta pełne kamieni", autor Kank Czhol Hwan.
Nie jest to może literatura wysokich lotów, ale myślę, że dla samej tematyki warta przeczytania.
maciek (1053 punktów)Odp: "Fajna" strona o Korei Północnej
>Można się z niej dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy o tym "wspaniałym" kraju; np. Amerykanie
>zabijają Koreańczyków, którzy chcą uciec z południa do oazy dobrobytu i szczęścia - czyli na północ
>(tak jest to nie pomyłka z POŁUDNIA NA PÓŁNOC).
>Szczególnie zabawne są działy "życzenie" i "zjednocze"
Nie wiem co takiego szokującego widzisz na tej stronie ? Przecież wiadomo jakim krajem jest KRLD. Nie wiem czy pamiętasz doniesienia o "cudach" jakie miały miejsce gdy Kim Dzong Ill obejmował władzę.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365