W ramach wolnej współpracy Open Source, stworzymy grę, w której grający staje się członkiem ośmioosobowej załogi żyjącej w bazie na Marsie. Potem gra zostanie przekształcona w zaawansowaną symulację.
Dysponujemy dość dokładnym projektem marsjańskiej bazy, o który w całości się oprzemy.
Zapraszam do współpracy wszystkich programujących i/lub lubiących astronomię.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Zapraszam do współpracy wszystkich programujących i/lub lubiących astronomię. Brzmi ciekawie, ale niewiele zrozumiałem Czy jest (będzie) możliwe zgłaszanie błędów przez niezalogowanych?