Racjonalista - Strona głównaDo treści
Vipstock

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
01-08-2009 16:43diogenes (42753 punktów)Vipstock
Ocena 6 na 6
Wczoraj Wałęsa, dzisiaj Mazowiecki wpadli na Woodstock. Kości zostały rzucone. W przyszłym roku Tusk&Co, potem pazerna reszta: vipstock.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

em em (155 punktów)Odp: vipstock
>Wczoraj Wałęsa, dzisiaj Mazowiecki wpadli na Woodstock. Kości zostały rzucone. W przyszłym roku
>Tusk&Co, potem pazerna reszta: vipstock.

Pod określeniem ''vipstock'' muszę się podpisać.
Primo: Woodstock robi się coraz bardziej nieciekawy muzycznie (cieniutko w tym roku z dobrą muzyka) jak i organizacyjnie (płatne pole namiotowe).
Secundo: Zbyt dużo 'sław' politycznych się tam pcha. Czyżby na reklamę w TV nie było pieniążków?
01-08-2009 22:50 
 Ocena 4 na 4
Satyr (4285 punktów)

>Secundo: Zbyt dużo 'sław' politycznych się tam pcha. Czyżby na reklamę w TV nie było pieniążków?

Na zwykłą reklamę to może mają, ale zmuszenie 0,4 mln młodych ludzi żeby się z politykami pokazali na spocie reklamowym nie jest takie łatwe

Pozdrawiam
poziomczyński (1343 punktów)
(zablokowany)
Odp: Vipstock
W zeszłym roku Balcerowicz.
01-08-2009 23:39 
 Ocena 3 na 3
diogenes (42753 punktów)
>W zeszłym roku Balcerowicz.

A w tym - płatne pole namiotowe?
waldeck77 (4307 punktów)
>Wczoraj Wałęsa, dzisiaj Mazowiecki wpadli na Woodstock. Kości zostały rzucone. W przyszłym roku
>Tusk&Co, potem pazerna reszta: vipstock.
>

Owsiak coraz bardziej się kompromituje. Na Woodstock byli już ze swoją propagandą Balcerowicz i Życiński, teraz Wałęsa i Mazowiecki, kto za rok? Pieronek? Korwin-Mikke? Lech Kaczyński? Na Przystanku jest miejsce dla Jezusków, Hare Krisznów i innego tałatajstwa, ale nie dla ateistów i racjonalistów. Sie ma i do przodu!

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365