 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 03-08-2009 11:54 | Leon Cabbage (1821 punktów) | Bazgroły pożegnalne!
13 na 15 | Co się stanie gdy w jednym miejscu pan Adamiak, Robert Zawecki, jad11, Osnowa, Miłujący prawdę, liliac, nabuko, elbrus8, diogenes, spray, wieczorek, placownik, Zbyszek Bryłowski, Adam Wojtkiewicz, sukulent, lotrek, MociumPan, Kowalska, Leon Cabbage, tajemnicza belvedere oraz wiele innych indywiduów rozpocznie dyskutuję o sprawach tyleż ważnych co błahych (ze względu na miejsce w którym się toczą, czyli forum o marnym społecznym znaczeniu) ?
A gówno! (pozdrawiam grono moderacyjne). Wszak w tłumie nikt nic nie zrozumie.
A gdyby tak podyskutować w małym gronie (bo na agorze to tylko siedzą, jedzą, chlają, lulki palą i wzajemnie się podrywają krzycząc:
Chwała namiestnikowi! Pijmy za Barabasza [a tego łotra], Chrystusa Jezusa na krzyż! [Niech Barabasz dziękuje nam za łaskę, Za ludu rewolucji wsparcie.] Piłatowi chwała! Wznośmy okrzyki! Okrzyki na Barabasza!)?
To było pytanie retoryczne. Zabieram swoje zabawki i spadam na wakacje (poniżej lista rzeczy do zabrania).
Gra w Interpretacje (podobno Platon twierdził, że można się dowiedzieć więcej o danej osobie podczas godzinnej gry niż po rocznej z nią konwersacji). Listy do Matki Natury. Świstek papieru z napisem: nic mnie nie podnieca ani do życia ani do śmierci. Trzy obnażone myśli. Skrzydła ku pomocy. Pomnik Jadwigi Wais ukazujący jej nagie piersi. Motto: Bądź uważnym, uważnym bądź na gruntu urojenia. Helter skelter. Przejście dla pieszych. Garść popiołu.
Bo cóż mam zrobić w sytuacji gdy jakiś tam pan, nazwijmy go panem "w" spod znaku bydlęcia rogatego, napierdala (tu znowu postrafiam wszyskich moteratoróf) miesięcznie po kilka setek gówno wartych postów próbując nimi zaskarbić sobie względy pań i zdenerwować mnie? A przecież wiadomo, że mnie, Leona Cabage'a, nie należy denerwować jeśli się chce bym był twórczy i nie tracił czasu na pierdoły (tzn. np. pyskówki) zachowując się przy tym jak podchmielony gimnazjalista tuż po wstępie do psychoanalizy. Nie o to chodzi, że boje się swej niedojrzałości która to wtedy (podczas bezsensownych dyskusji pobocznych) wystaje mi z nosa, z dupy i z oka, nie obawiam się wyznać iż jestem "dzieckiem podszyty" (bo dzięki temu nie krępuje mnie racjonalizm) bo chodzi o coś innego. Coś nieuchwytnego. Chodzi o coś takiego, co domaga się dogłębnej analizy a dotychczas odzewem są głównie trywialne sądy, głupie docinki, prostackie dyrdymały i (co najgorsze) powierzchowność. To mnie przeraża, czuje jak zaraża mnie i innych ten złośliwy wirus. Założyłem kilka wątków, skomentowałem to i owo, dołożyłem kilka irracjonalnych nut w tym gmachu racjonalizmu i dorobek ten powinien zostać potraktowany na tej samej zasadzie jak traktuje się sprośne myśli w kościele. Ale tak się nie stało. Racjonalizmu tu jak na lekarstwo. Więcej tu ignorancji i arogancji niż czystego racjonalizmu. Zestarzałem się już na tyle, że długo zastanawiałem się nad tym jak ożywić temat, który uznaje za ważny (i który samodzielnie rozpocząłem), jak sprawić by pojawiło się choćby sto odpowiedzi bo dość mam już bezzasadnego pieprzenia. Do głowy przyszło mi tylko jedno rozwiązanie. Trzeba prowokować, wyśmiewać, opisać swoje najukochańsze zwierzątko, wkleić fajną fotkę i śmieszny filmik. Trzeba kogoś obrazić, napisać cos o gejach i feministkach. Dla uczynienia dyskusji popularnej potrzeba zaprosić lub zwabić jakiegoś idiotę, ze dwóch łotrów, Zaweckiego, kogoś miłującego prawdę i tylko prawdę (nieprzyjemna to robota, ale cóż, jak trza to trzeba) oraz obowiązkowo poprosić o udział w wątku belvedere bo ona jest poprzez swoje tajemnice po prostu niesamowita.
Do przeczytania. Idę, bo samotnia wzywa.
(Za chaos, błędy stylistyczne i inne oraz nieczytelny skrót myśli spowodowany gniewem powinienem przeprosić więc jeśli znajda się tacy, co mimo wszystko pragną mnie zrozumieć to ich przeproszę zaraz po powrocie oraz wyjaśnię, rozjaśnię i prześwietlę każde zdanie.) | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 Dalej..#46 4 na 4 belvedere (5304 punktów) (zablokowany) | Odp: Bazgroły pożegnalne! | > Jeszcze ślicznej, bez tego wszystkiego.+6 cm. Aneta Dziwińska |
#47 3 na 3 belvedere (5304 punktów) (zablokowany) | Odp: Bazgroły pożegnalne! | > na ten widok wszyscy krzykną, " O, matko boska!"+6 cm. Aneta Dziwińska |
#48 5 na 5 belvedere (5304 punktów) (zablokowany) | Odp: Bazgroły pożegnalne! | > Mężczyźni !Siadaj. Dwója. Aneta Dziwińska |
#49 3 na 3 belvedere (5304 punktów) (zablokowany) | Odp: Bazgroły pożegnalne! | > Dla ciebie chyba najnajlepsiejszy byłby "Gotowi na wszystko"?O, +6,5 (?) Aneta Dziwińska |
#50 6 na 6 belvedere (5304 punktów) (zablokowany) | Odp: Bazgroły pożegnalne! | > Spodziewanie się wersalu po kółku różańcowym belvedere to jak oczekiwanie, aby papież ogłosił, że boga nie ma.Właśnie musiał ogłosić. Czes wyjdzie z szoku, bo zrozumie, że w trakcie strzelaniny kule latają, ale to pan bóg je nosi, a on też nie daje sobie z nami rady. My strzelać do czesa nie będziemy, bo on jest niespotykanie spokojny człowiek i w związku z tym, wolno mu więcej niż innym, bo tak się nam podoba. > To gniazdo żmij. Trzeba podchodzić trzymając się z daleka i najlepiej z jakimś solidnym kijem.Oj tak, choć to i tak na nic się nie zda. Aneta Dziwińska |
#51 4 na 4 | placownik (17853 punktów) | Odp: Bazgroły pożegnalne! |
> Dla ciebie chyba najnajlepsiejszy byłby "Gotowi na wszystko"?  Dyrektor Tadeusz by się nie powstydził, a i minister Marian by pochwalił. Pozdrawiam
Niech strój słów podkreśla urodę myśli |
#52 1 na 1 | finerbijk (17282 punktów) | Odp: Bazgroły pożegnalne! | > To od prania po pyskach? Opuchnięty? Ujajaj, ja płaczę.Nikt się nie nabierze, że stać Cię na takie ludzkie odruchy. Natomiast jestem skłonny uwierzyć jak najbardziej, że pranie po pyskach to Twój sposób na dobre samopoczucie. |
#53 4 na 4 | -jad- (18783 punktów) | Odp: Bazgroły pożegnalne! | 
"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch. |
#54 3 na 3 belvedere (5304 punktów) (zablokowany) | Odp: Bazgroły pożegnalne! | > Nikt się nie nabierze, że stać Cię na takie ludzkie odruchy.Masz rację, kłamałam. > Natomiast jestem skłonny uwierzyćMożesz wierzyć zdecydowanie. Aneta Dziwińska |
#55 3 na 3 | Kowalska (14008 punktów) | Odp: Bazgroły pożegnalne! | > Ostatnia uwaga; twoja konwersacja z przyjaciółką i próba robienia ze mnie przygłupa to coś obrzydliwego, coś prostackiego, wręcz chamskiego. Nie spodziewałem się tego. Szok!> Proszę Cię i twą przyjaciółkę o wciągnięcie mnie na listę ignorowanych użytkowników forum. Tak będzie lepiej dla wszystkich. Chyba trochę przesadzasz i zbyt emocjonalnie to wszystko traktujesz. Ja naprawdę jestem ostatnią osobą, która ma ochotę na kłótnie, przepychanki i niekończące się dyskusje o tym dlaczego przecinek był tu, a nie gdzie indziej i co z tego wynika. Jeśli Cię uraziłam to przepraszam. Żadnego ignora Ci dawać nie będę, bo to dziecinada moim zdaniem. Niezmiennie pozdrawiam. |
#56 1 na 1 | wcale (614 punktów) | Odp: Bazgroły pożegnalne! | > >Wg mnie, ok> >Ma swoją osobowość> Czyś ty oszalał? Jeżeli masz dla mnie odrobinę współczucia, to zaprzestań mnie wychwalać, pochwała od ciebie, to na tym forum gorsze od roztrzaskania głowy maczugą. Powszechnie wiadomym jest tu, że ty nie masz za grosz rozumu, teraz dopiero wszyscy zaczną sobie drwić ze mnie. Załatwiłeś mnie na amen.e tam... Masz się czym przejmować  Ważne jest to abyś była sobą. Każdy ma swój świat. Może i zwariowany, niezrozumiały dla innych, ale jednak swój 
Pozdrawiam Jeśli się z Tobą nie zgodziłem (lub pokłóciłem), to wiedz o tym, że to Ty masz rację, nie ja. |
#57 3 na 3 | finerbijk (17282 punktów) | Odp: Bazgroły pożegnalne! | > e tam... Masz się czym przejmować  > Ważne jest to abyś była sobą. Każdy ma swój świat. Może i zwariowany, niezrozumiały dla innych, ale jednak swój  Wcale, Ty wcale nic nie rozumiesz, to są harpie wcale. Strzeż się, bo zostaniesz pożarty, przeżuty i wypluty nim zdarzysz zliczyć do trzech. Jeśli Ci rozumu starczy, że to w ogóle zauważysz. |
#58 1 na 1 | wcale (614 punktów) | Odp: Bazgroły pożegnalne! | > >e tam... Masz się czym przejmować  > >Ważne jest to abyś była sobą. Każdy ma swój świat. Może i zwariowany, niezrozumiały dla innych, ale jednak swój  > Wcale, Ty wcale nic nie rozumiesz, to są harpie wcale. Strzeż się, bo zostaniesz pożarty, przeżuty i wypluty nim zdarzysz zliczyć do trzech. Jeśli Ci rozumu starczy, że to w ogóle zauważysz.ech... Takie jest to życie. Uczę się także na porażkach, których się nie boję. A co do rozumu, to zobaczymy, czy starczy, czy nie 
Pozdrawiam Jeśli się z Tobą nie zgodziłem (lub pokłóciłem), to wiedz o tym, że to Ty masz rację, nie ja. |
#59 4 na 4 belvedere (5304 punktów) (zablokowany) | Odp: Bazgroły pożegnalne! | > e tam... Masz się czym przejmowaćTobie się wydaje, że forum to fizyka i można sobie bimbać, a ono jeszcze gorsze od fizyki, nie lubi bimbania. > Ważne jest to abyś była sobą.Jak zdasz z fizyki egzamin na studia i zaliczysz pierwszy semestr, to wyjdę za ciebie za mąż. Aneta Dziwińska |
#60 1 na 1 | wcale (614 punktów) | Odp: Bazgroły pożegnalne! | > >e tam... Masz się czym przejmować> Tobie się wydaje, że forum to fizyka i można sobie bimbać, a ono jeszcze gorsze od fizyki, nie lubi bimbania.Ja tam sobie z ludźmi rozmawiam a nie z forum  > >Ważne jest to abyś była sobą.> Jak zdasz z fizyki egzamin na studia i zaliczysz pierwszy semestr, to wyjdę za ciebie za mąż.O! Nie!  Wiesz, że jakiś czas temu studia. Dokładniej to na FAIS 
Pozdrawiam Jeśli się z Tobą nie zgodziłem (lub pokłóciłem), to wiedz o tym, że to Ty masz rację, nie ja. |
1 2 3 4 5 6 Dalej..
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|