Z jakiego powodu nie widzisz różnicy między:
1% społeczeństwa pozytywnie ocenia działalność naszego rządu
i
Tylko 1 proc. Polaków zdecydowanie dobrze ocenia rząd
?
>Poszlim na wybory, zmienilim kraj. >Tylko co, jeśli zmiana warty (którą to w głównej mierze zawdzięczamy mediom)
Zdecyduj się - albo "zmiana warty" nastąpiła drogą wyborów, albo dokonały jej media (jak?!).
Jeśli głosowałeś na PO a teraz czujesz się zmanipulowany przez media, to w najbliższych wyborach głosuj na Pi$ - wszak Pi$ przegrał wybory przez medialną nagonkę...
Gdyby wybory coś naprawdę mogły zmienić już dawno by ich zakazano. (K. Livingstone)
|