>Tylko poco męczyć się z demografią skoro politycy i tak nie korzystają z ich wiedzy. >
Politycy, to generalnie nie korzystają z jakiejkolwiek wiedzy poza socjotechniką.
A w kwestii demografii, to nie twierdzę, że trzeba się z nią męczyć - podałem tylko powód słabej przewidywalności jej prognoz. Zresztą prognozy nie są, dla mnie, w niej najciekawsze, ponieważ analizy procesów minionych pokazują wiele bardziej interesujących zjawisk. Demografia nie jest polityczna - daje multum danych, które są obojętne na ideologię i w tym jest jej siła. I dlatego nie lubią jej politycy.
Nie stosuję emoticonów
|