Racjonalista - Strona głównaDo treści
TVP jaja

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
19-09-2009 22:14kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
TVP jaja
Farfał o nowym prezesie: nie wejdzie do TVP
Prezes, Rada Nadzorcza, KRRiT - wszyscy robią co chcą podpierając się, a jakże, przepisami prawa.

Tymczasem PO, PiS, SLD, PSL, rząd, sejm, senat, prezydĘt - jak nabrali wody w usta, tak wypluć nie chcą.

O co w tej szopce chodzi?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

diogenes (42753 punktów)
>O co w tej szopce chodzi?

Jak w każdej polskiej szopce: o zmartwychwstanie.
Kowalska (14008 punktów)
>Farfał o nowym prezesie: nie wejdzie do
>TVP
Prezes, Rada Nadzorcza, KRRiT - wszyscy robią co chcą podpierając się, a jakże,
>przepisami prawa.
>Tymczasem PO, PiS, SLD, PSL, rząd, sejm, senat, prezydĘt - jak nabrali wody w usta, tak wypluć nie chcą.
>O co w tej szopce chodzi?

   Mój ojciec mawia: Drogie dziecko, w prawdziwym życiu chodzi o to, żeby nie wpaść w błoto. W polityce, żeby z niego nie wyłazić.

P.S.
Ty, Kulka, a czemu Ty piszesz prezydĘt? Nie pytam oczywiście o to czy szanujesz głowę państwa
20-09-2009 16:34 
 Ocena 2 na 2
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
>Ty, Kulka, a czemu Ty piszesz prezydĘt? Nie pytam oczywiście o to czy szanujesz głowę państwa
Piszę tak, żeby wiadomo było, iż chodzi o obecnie miłościwie nam panującego - nadętego. Piszę "Ę" a nie "ę", żeby wyrazić mój szacunek dla prezydĘta.


Gdyby wybory coś naprawdę mogły zmienić już dawno by ich zakazano. (K. Livingstone)
checkmate (1197 punktów)
>Farfał o nowym prezesie: nie wejdzie do
>TVP

>Prezes, Rada Nadzorcza, KRRiT - wszyscy robią co chcą podpierając się, a jakże,
>przepisami prawa.
>Tymczasem PO, PiS, SLD, PSL, rząd, sejm, senat, prezydĘt - jak nabrali wody w usta, tak wypluć nie
>chcą.
>O co w tej szopce chodzi?


Jak nie wiadomo o co chodzi....to bez flaszki nie rozbieriosz.

Elemele dutki...
maciejo (3492 punktów)
>Farfał o nowym prezesie: nie wejdzie do
>TVP

>Prezes, Rada Nadzorcza, KRRiT - wszyscy robią co chcą podpierając się, a jakże,
>przepisami prawa.
>Tymczasem PO, PiS, SLD, PSL, rząd, sejm, senat, prezydĘt - jak nabrali wody w usta, tak wypluć nie
>chcą.
>O co w tej szopce chodzi?


Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365