Racjonalista - Strona głównaDo treści
Mam pytanko w sprawie niezalogowanych

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
12-10-2009 20:23keymak (3379 punktów)Mam pytanko w sprawie niezalogowanych
Ocena 2 na 2
Od kiedy to można wypowiadać się na forum nie będąc zalogowanym?
A może się mylę i cały czas była taka możliwość, ale nie było chętnych aby w ten sposób dyskutować na forum?
Pytam, bo z tego co mnie pamięć nie myli to już jakiś czas temu była na ten temat dyskusja i administracja forum zdecydowała, że uczestniczyć w dyskusji mogą tylko zalogowani.
Chyba że się już starzeję i coś mi się pokręciło.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
>Od kiedy to można wypowiadać się na forum nie będąc zalogowanym?
Nie mogłem odpowiedzieć na twój post nie będąc zalogowanym,



ani nie mogłem założyć nowego wątku na forum,



więc nie wiem o co ci chodzi.



Gdyby wybory coś naprawdę mogły zmienić już dawno by ich zakazano. (K. Livingstone)
12-10-2009 21:47 
 Ocena 2 na 2
keymak (3379 punktów)
Nie we wszystkich działach forum jest to ograniczenie.
Dla przykładu sprawdź w: ABC Racjonalisty.
Lub powiedz jakim cudem pojawił się tam wpis: 254895#w255117?
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Rzeczywiście, wygląda na to, że w tym dziale każdy może publikować posty.


Gdyby wybory coś naprawdę mogły zmienić już dawno by ich zakazano. (K. Livingstone)
keymak (3379 punktów)
Przy okazji mam prośbę. Poproszę webmastera, aby sprawił że ukrywanie wypowiedzi wybranych forumowiczów działało nieco lepiej. Na początek poproszę aby po wywołaniu funkcji Wypowiedzi od ostatniej wizyty nie zawierały postów forumowiczów którzy są zaznaczeni do ukrywania.
Już mnie nieco irytuję, gdy prawie codziennie przewijam kilkanaście stron gdzie są cytaty z Biblii namiętnie wklejane przez Miłującego pierdoły.

Błagam
Jeżeli błagania nie wystarczą, to pozostaje mi tylko kupić skrzynkę jakiegoś dobrego piwa i wysłać kurierem na wskazany adres.
12-10-2009 22:58 
 Ocena 1 na 1
Zyga (1539 punktów)
Dodałem plus za to piwo. Może też coś dostanę.
Co mnie nie interesuje, na pierwszy rzut oka, ignoruję. (i sprawdzam gdy się nudzę)
13-10-2009 16:32 
 Ocena 1 na 1
keymak (3379 punktów)
>Dodałem plus za to piwo. Może też coś dostanę.
No jeżeli sprawisz, że moje problemy znikną to kto wie
>Co mnie nie interesuje, na pierwszy rzut oka, ignoruję. (i sprawdzam gdy się nudzę)
No gdyby tak było raz na jakiś czas, to bym nie zwracał na to uwagi, ale codziennie przewijać kilka, a nawet kilkanaście stron ze spamem?

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365