Racjonalista - Strona głównaDo treści
Młodzież przestaje chodzić na religię

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
27-10-2009 09:47Spock (187 punktów)Młodzież przestaje chodzić na religię
Ocena 4 na 4
WItam,

Czyżby jaskółka wiosny ?
Coraz więcej dzieci przestaje chodzić na religię. Pytanie czy motywem jest nieakceptowanie bajek ludowych z religii czy po prostu chęć buntu lub niechodzenia nigdzie...:

www.tvn24.(*)ki--bez-niczego,wiadomosc.html
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

pompa (524 punktów)
No chyba że zamiast na religię zaczną chodzić do kibla na seks oralny albo gdzieś do czyjegoś domu palić skręty albo brać inne narkotyki, chlać wódę itp.
27-10-2009 12:35 
 Ocena 3 na 3
M.M.M (1158 punktów)
>No chyba że zamiast na religię zaczną chodzić do kibla na seks oralny albo gdzieś do czyjegoś domu palić skręty albo brać inne narkotyki, chlać wódę itp.

Ależ Ty masz doświadczenia ze szkoły, fiu, fiu!
---
27-10-2009 14:35 
 Ocena 1 na 1
Adrian Sadura (0 punktów)
Heej, masz coś do palenia skrętów?
Alkoholic Society.
27-10-2009 15:00 
 Ocena 5 na 5
stilgar (7322 punktów)
>No chyba że zamiast na religię zaczną chodzić do kibla na seks oralny albo gdzieś do czyjegoś domu palić skręty albo brać inne narkotyki, chlać wódę itp.

Albo, co gorsza, do biblioteki ksiażki czytać!
27-10-2009 17:33 
 Ocena 1 na 1
pompa (524 punktów)
mam coś do skrętów. Tak samo jak do picia wódy i innych tanich wynalazków przez wyrostków w wieku 15-16 lat. To wszystko lasuje mózgi. A wy pewnie myślicie że dzieciaczki będą sie grzecznie uczyły w domach? Nie bądźcie naiwni.
27-10-2009 19:43 
 Ocena 2 na 2
e.coli (338 punktów)
>mam coś do skrętów. Tak samo jak do picia wódy i innych tanich wynalazków przez wyrostków w wieku 15-16 lat. To wszystko lasuje mózgi. A wy pewnie myślicie że dzieciaczki będą sie grzecznie uczyły w domach? Nie bądźcie naiwni.

Religia, starym polskim zwyczajem, jest zwykle w środku zajęć szkolnych. A zatem uczeń idzie do biblioteki i, chcąc nie chcąc, coś tam się nauczy albo poczyta. Lepsze to niż słuchanie, że geje to zło, rock to zło, świadkowie Jehowy to zło, seks, dżem, myślenie ("złe" oczywiście), niemodlenie się to zło.
27-10-2009 19:58 
 Ocena 1 na 1
lukaszewicz (5674 punktów)
> To wszystko lasuje mózgi.

Lepsze lasowane niż wyprane.
27-10-2009 20:36 
 Ocena 2 na 2
stilgar (7322 punktów)
>mam coś do skrętów. Tak samo jak do picia wódy i innych tanich wynalazków przez wyrostków w wieku 15-16 lat. To wszystko lasuje mózgi. A wy pewnie myślicie że dzieciaczki będą sie grzecznie uczyły w domach? Nie bądźcie naiwni.

Twoja odpowiedz chyba dotyczy postu Adriana Sadury, a nie mojego... A co do dzieci - godzina czy dwie wolnego mialby by być jakąś różnicą? Ci, co spędzają wolny czas przed komputerem, na rowerze czy na układaniu puzzli będą się oddawać swojej ulubionej rozrywce, a ci od wódy bedą chlać wódę...

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365