Racjonalista - Strona głównaDo treści
Słońce się obudziło

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
29-10-2009 23:57rexus (2343 punktów)Słońce się obudziło
Ocena 2 na 2
Czy ktoś robi korelacje-
aktywności słonecznej/niepokojów społecznych?
www.master(*)cu,i,wojenna,psychoza.296.html

Może kto zrobi na tym jaki doktorat, czy habilitację.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

diogenes (42753 punktów)
>Czy ktoś robi korelacje-
>aktywności słonecznej/niepokojów społecznych?

Równie ciekawe byłyby korelacje rozprzestrzeniania się palmy a zjawiskiem jej odbijania.
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Cytat:
Chociaż burze w polu magnetycznym trwają krótko, są w stanie wpływać na aktywność mózgu i poziom hormonów. Bardziej wrażliwi są mężczyźni. U kobiet zdecydowanie rzadziej obserwowane są podobne reakcje.

To musiała napisać męska, szowinistyczna świnia albo inszy mizogin.

P.S. Czy kobiety używające terminu "szowinistyczna świnia" przypadkiem nie jadą kobietom?



Gdyby wybory coś naprawdę mogły zmienić już dawno by ich zakazano. (K. Livingstone)
02-11-2009 00:05 
 Ocena 1 na 1
rexus (2343 punktów)
Ja wiem, rozumiem że ten temat jest zabawny. Pełno tam głupot.
Niebadanie takich zależności, jest zrozumiałe. Nikt poważny nie zajmie się takim tematem, bo zyska poklask oszołomów od katastroficznych wizji. Stanie się bożyszczem, tych od chemitrails, czy innych teorii spiskowych.
Co jeśli, zaburzenia magnetyczne rzeczywiście wpływają na pracę mózgu?
Epileptykom wpływa.
02-11-2009 08:59 
 Ocena 4 na 4
plodzien (7378 punktów)
> Co jeśli, zaburzenia magnetyczne rzeczywiście wpływają na pracę mózgu? >

Każde promieniowanie na coś tam wpływa.
I należy nie ustawać w badaniach, bo wykryć można rzeczy naprawdę zaskakujące w miejscu, w którym byśmy się tego zupełnie nie spodziewali.
Na przykład ostatnio słyszałem, że Polsce kroi się Nagroda Nobla.
Dr T. Rydzyk jest kandydatem za rozpracowanie tematu: wyzwolenie ciemnej energii z ciemnej masy za pomocą fal radiowych.

Pozdrawiam
rexus (2343 punktów)
>> Co jeśli, zaburzenia magnetyczne rzeczywiście wpływają na pracę mózgu? >Każde promieniowanie na coś tam wpływa.
>I należy nie ustawać w badaniach, bo wykryć można rzeczy naprawdę zaskakujące w miejscu, w którym byśmy się tego zupełnie nie spodziewali.
>Na przykład ostatnio słyszałem, że Polsce kroi się Nagroda Nobla.
>Dr T. Rydzyk jest kandydatem za rozpracowanie tematu: wyzwolenie ciemnej energii z ciemnej masy za pomocą fal radiowych.
>Pozdrawiam

Łojciec dyrekror testuję tę technologię od lat. Jest ponoć skuteczna.

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365