>>Mylące może być określenie "ginie bez wieści", bo sugeruje, że nigdy się nie odnajduje, a to nie jest prawda.
Nie takie mylące. Wiele nie odnajduje się nigdy, ale ile...Kiedyś na ten temat wypowiadali się w programie "ktokolwiek widział, ktokolwiek wie", zamieszczając zdjęcia dzieci które zaginęły właśnie "bez wieści" kilka i kilkanaście lat temu, dorzucając symulację jak mogą wygldać dziś...Smutne to, że w czasach, gdy przysłowiową igłę z kosmosu można wypatrzeć w kraju w środku Europy giną ludzie bez śladu.Ale giną.
|