>Pytanie za jeden punkt: kto może być spokojny o wynik? To chyba pytanie retoryczne? Niestety... Ten kraj już nie zdąży za naszego życia się zmienić... Mnie na samą myśl aż żal za gardło łapie...
Wyrok Trybunału był głęboko przemyślany. I tylko znowu ta Łętowska...
Czy nie dałoby się Świątyni Opatrzności Bożej jakoś podpiąć pod Euro 2012? Klimat jest, jak widać, sprzyjający, a przecież zjadą się katolicy z całej Europy!