Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zauważyłem, że w Media Markt nie ma w ogóle katolików...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
18-12-2009 16:53darlove (2804 punktów)Zauważyłem, że w Media Markt nie ma w ogóle katolików...
... i naszło mnie pytanie: Czy należy się temu dziwić? Hm... może MM po prostu zbyt nachalnie się reklamuje? Ale... Czy nie boją się, że zyski zmaleją? Bo przecież ponad 95% społeczeństwa... Nie wiem, co o tym myśleć.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

garmen (952 punktów)
>... i naszło mnie pytanie: Czy należy się temu dziwić? Hm... może MM po prostu zbyt nachalnie się
>reklamuje? Ale... Czy nie boją się, że zyski zmaleją? Bo przecież ponad 95% społeczeństwa... Nie
>wiem, co o tym myśleć.

A jak to widać? Czym z wyglądu różni się katolik od nie-katolika?

Jeśli nawet są, to uważasz, że powinni chodzić z plakietkami "JESTEM KATOLIK"?
18-12-2009 17:02 
 Ocena 5 na 5
stilgar (7322 punktów)

>A jak to widać? Czym z wyglądu różni się katolik od nie-katolika?

To chyba raczej niezbyt wysokich lotów dowcip przez nawiązanie do ich reklamy "Nie dla idiotów"
darlove (2804 punktów)
>>A jak to widać? Czym z wyglądu różni się katolik od nie-katolika?
>To chyba raczej niezbyt wysokich lotów dowcip przez nawiązanie do ich reklamy "Nie dla idiotów"

Rozchmurz się, stilgar, smutasie!

Lepiej jest z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć.
Satyr (4285 punktów)

> stilgar, smutasie!

Jaki żartowniś, taka jego publika
18-12-2009 17:15 
 Ocena 2 na 2
jkl; (5859 punktów)
>A jak to widać? Czym z wyglądu różni się katolik od nie-katolika?
Podobno niektórzy nie-katolicy mają charakterystyczne nosy.
darlove (2804 punktów)
>>A jak to widać? Czym z wyglądu różni się katolik od nie-katolika?
>Podobno niektórzy nie-katolicy mają charakterystyczne nosy.

Tak? A jakież to?

Lepiej jest z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć.
J.Szulc (5723 punktów)
>... i naszło mnie pytanie: Czy należy się temu dziwić? Hm... może MM po prostu zbyt nachalnie się
>reklamuje? Ale... Czy nie boją się, że zyski zmaleją? Bo przecież ponad 95% społeczeństwa... Nie
>wiem, co o tym myśleć.

A co tu jest do myślenia?
Czy uważasz, że jeśli "nie - katolik" będzie chciał coś sprzedać, coś, co Cię interesuje, a na dodatek zaoferuje przystępną cenę... to Ty, katolik, u niego nie kupisz?
Ojciec Dyrektor (1704 punktów)
>>... i naszło mnie pytanie: Czy należy się temu dziwić? Hm... może MM po prostu zbyt nachalnie się
>>reklamuje? Ale... Czy nie boją się, że zyski zmaleją? Bo przecież ponad 95% społeczeństwa... Nie
>>wiem, co o tym myśleć.
>A co tu jest do myślenia?
>Czy uważasz, że jeśli "nie - katolik" będzie chciał coś sprzedać, coś, co Cię interesuje, a na dodatek zaoferuje przystępną cenę... to Ty, katolik, u niego nie kupisz?

Tak właśnie do interesów podchodzą Ci nie=katolicy z dziwnymi nosami

Nie polemizuj nigdy z idiotą! Najpierw ściągnie Cię na swój poziom, a później zniszczy doświadczeniem.
J.Szulc (5723 punktów)

>Tak właśnie do interesów podchodzą Ci nie=katolicy z dziwnymi nosami

A ten, z kolei, nosami straszy
Nie mam uprzedzeń tego typu. Rodzaj wyznawanej religii, czy nie wyznawanie żadnej, to dla mnie rzecz zupełnie obojętna. Dla mnie liczy się człowiek i to, co sobą reprezentuje. W interesach cenię sobie uczciwość i rzetelność.
Nie cierpię kłamców, durni i tych, którzy knują.
Dziwna jestem, co?
Ojciec Dyrektor (1704 punktów)
>>Tak właśnie do interesów podchodzą Ci nie=katolicy z dziwnymi nosami
>A ten, z kolei, nosami straszy
>Nie mam uprzedzeń tego typu.

Przecież nie twierdzę, że masz.

>Rodzaj wyznawanej religii, czy nie wyznawanie żadnej, to dla mnie rzecz zupełnie obojętna. Dla mnie liczy się człowiek i to, co sobą reprezentuje. W interesach cenię sobie uczciwość i rzetelność.
>Nie cierpię kłamców, durni i tych, którzy knują.

Ja także. Poza tym, nawet czegoś takiego nie sugerowałem.

>Dziwna jestem, co?

Mam nadzieję, że takie podejście już nigdy nie będzie określane mianem "dziwnego".

Pozdrawiam.

Nie polemizuj nigdy z idiotą! Najpierw ściągnie Cię na swój poziom, a później zniszczy doświadczeniem.
J.Szulc (5723 punktów)

Ufff... Uspokoiłeś mnie

Pozdrawiam więc ciepło w ten piękny, mroźny wieczór.
Zwłaszcza, że już siedzę w przytulnym, ciepłym mieszkaniu
Pontifex Maximus (3006 punktów)
>... i naszło mnie pytanie: Czy należy się temu dziwić? Hm... może MM po prostu zbyt nachalnie się
>reklamuje? Ale... Czy nie boją się, że zyski zmaleją? Bo przecież ponad 95% społeczeństwa... Nie
>wiem, co o tym myśleć.

Najstraszniejsze jest to, że w Media nie ma krzyży

W moim mieście to krzyże są w niemal każdym sklepie ale w marketach ich brak. Może z Włoch coś doślą gdyż czytałem w prasie, że mają tam "doprodukować" krucyfiksów wszak w szkołach włoskich nie ma ich na wszystkich ścianach wszystkich klas we wszystkich szkołach

Racjonaliści są też po drugiej stronie
Nie klękamy przed bakterią

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365