Racjonalista - Strona głównaDo treści
Moje wyjście z cienia.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
21-12-2009 15:56Antoni.Izydor.były.kapitan.SB (74 punktów)
(zablokowany)
Moje wyjście z cienia.
Ocena 1 na 1
Na wstępie chciałem podziękować za realizację i planowanie pięknej wolnomyślicielskiej jakie hołduje ta strona internetowa oraz forum www.racjonalista.pl
Zastanawia mnie ile jeszcze dziur trzeba będzie wybić w polskim betonie klerykizacji Polski. Ile jeszcze napiszemy słów,jakie programy zrealizujemy by społeczeństwo zrozumiało że Polska jest "okupowana" przez funkcjonariuszy obcego państwa.
Państwa Watykańskiego. Zawładnęli umysłami poddanych,kierują ich wysiłek ekonomiczny do realizacji swoich chciwych,kapitalistycznych celów.
Należy poddać pod dyskusję co jeszcze możemy zrobić aby zniwelować wpływy kleru.
Pochody? Plakaty? Ulotki?
Do czynu.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

lodowy (1486 punktów)
>Pochody? Plakaty? Ulotki?
>Do czynu.

Do czynu.
Najlepszy będzie pochód.
Ruszajmy !

Ojciec Dyrektor (1704 punktów)
Co tam pochody, pikiety, sztandary...

NA BAGNETY!!!!!


Nie polemizuj nigdy z idiotą! Najpierw ściągnie Cię na swój poziom, a później zniszczy doświadczeniem.
21-12-2009 16:29 
 Ocena 2 na 2
placownik (17853 punktów)

>Co tam pochody, pikiety, sztandary...
>NA BAGNETY!!!!!

   Zarysowuje się różnica zdań. Koniecznie trzeba to przedyskutować.

   Pozdrawiam


Niech strój słów podkreśla urodę myśli
darlove (2804 punktów)
Na wstępie zapytam bez związku ze sprawą: skąd masz taki głupi nick? Nie było głupszego?
21-12-2009 16:37 
 Ocena 1 na 1
Antoni.Izydor.były.kapitan.SB (74 punktów)
(zablokowany)
>Na wstępie zapytam bez związku ze sprawą: skąd masz taki głupi nick?

Mój pseudonim internetowy to moje wyjście z cienia.Podałem nawet swoje dwa imiona.
Nie wstydzę się przeszłości,walczyłem dla socjalizmu z chuliganerią i wichrzycielami.
Dzisiaj należy propagować wartości laickie,walczyć z Watykanem którego funkcjonariusze pasożytują na umysłach ludzi w Polsce.
Nie brak mi zapału,mimo wieku.
21-12-2009 16:47 
 Ocena 1 na 1
placownik (17853 punktów)

>Nie wstydzę się przeszłości,walczyłem dla socjalizmu z chuliganerią i wichrzycielami.

   No i basta!


Niech strój słów podkreśla urodę myśli
21-12-2009 16:49 
 Ocena 2 na 2
Adrian Sadura (0 punktów)
Propagować, walczyć, funkcjonariusze..

To nie te czasy. Bye!

(PS. Moim zdaniem to podpucha )
21-12-2009 19:13 
 Ocena 1 na 1
Meretseger (61860 punktów)

>(PS. Moim zdaniem to podpucha )
Moim też
Sakowicz (285 punktów)
Ja to bym bym wszystkim ruskim pieskom akumulator do jąder podłączył. Ale chyba nie o to ci chodziło.
Całkiem zabawne jest, gdy były sb-ek( o ile jesteś sb-kiem) twierdzi, że Polska jest okupowana przez funkcjonariuszy obcego państwa. Albo cierpisz na jakiś rodzaj zaburzeń psychicznych, albo robisz sobie niezłe jaja tym postem.
diogenes (42753 punktów)
>...wyjście z cienia.

Z deszczu można wpaść pod rynnę,
z cienia wychodzi się często na cieniasa.

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
JATO (Jarosław Tomczyk) (2644 punktów)A gdzie się taki "ulung"?
>Zastanawia mnie ile jeszcze dziur trzeba będzie wybić w polskim betonie klerykizacji Polski. Ile jeszcze napiszemy słów,jakie programy zrealizujemy by społeczeństwo zrozumiało że Polska jest
>"okupowana" przez funkcjonariuszy obcego państwa.
Prawdopodobnie nie mniej niż w partyjnym betonie, by wreszcie padło "sztandar wyprowadzić".
-----------
Dajcie spokój ludkowie. To jakiś troll, taka żywa skamielina.

JATO


Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Odp: Moje wyjście z cienia.
Łomatkobosko! Znowu Leon Kapusta?!


Gdyby wybory coś naprawdę mogły zmienić już dawno by ich zakazano. (K. Livingstone)

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365