Na wstępie chciałem podziękować za realizację i planowanie pięknej wolnomyślicielskiej jakie hołduje ta strona internetowa oraz forum www.racjonalista.plZastanawia mnie ile jeszcze dziur trzeba będzie wybić w polskim betonie klerykizacji Polski. Ile jeszcze napiszemy słów,jakie programy zrealizujemy by społeczeństwo zrozumiało że Polska jest "okupowana" przez funkcjonariuszy obcego państwa. Państwa Watykańskiego. Zawładnęli umysłami poddanych,kierują ich wysiłek ekonomiczny do realizacji swoich chciwych,kapitalistycznych celów. Należy poddać pod dyskusję co jeszcze możemy zrobić aby zniwelować wpływy kleru. Pochody? Plakaty? Ulotki? Do czynu. |