Racjonalista - Strona głównaDo treści
I jak tu się nie cieszyć....

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
22-12-2009 18:13lotrek (14275 punktów)I jak tu się nie cieszyć....
Ocena 12 na 12
Zakładam ten wątek, bo radość mnie rozpiera
Jak tu się nie cieszyć z pracowitości naszych IPN-owskich prokuratorów i historyków:
Cytat:
Krakowski oddział pionu prokuratorskiego IPN (Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu) ogłosił dzisiaj, że umarza śledztwo o zbrodnię wojenną "w stosunku do Adolfa Hitlera, Heinricha Himmlera i Ericha von dem Bacha-Zelewskiego" "wobec śmierci sprawców".
krakow.gaz(*)edium=Nlt&utm_campaign=1077762
I jak tu się nie cieszyć z sukcesów naszej kultury:
Cytat:
Państwo Środka podobno szaleje na punkcie Bayer Full. Dlatego discopolowy zespół z podpłockiego Łącka zagra koncert na EXPO 2010 w Szanghaju
Ministerstwo zażyczyło sobie, by zespół przybył z 14 piosenkami.

wiadomosci(*)edium=Nlt&utm_campaign=5957537
Jeśli znacie jeszcze jakieś powody do radości...to wstawcie
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Ojciec Dyrektor (1704 punktów)
W końcu doszedł pocztą prezent dla mojej pięknej:D Ja się tam cieszę ;D

Nie polemizuj nigdy z idiotą! Najpierw ściągnie Cię na swój poziom, a później zniszczy doświadczeniem.
lotrek (14275 punktów)
>Ja się tam cieszę ;D
To sam się cieszysz....a reszta?

Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
23-12-2009 21:57 
 Ocena 2 na 2
Autografka (10638 punktów)
>>Ja się tam cieszę ;D
>To sam się cieszysz....a reszta?

Ja się cieszę razem z Ojcem Dyrektorem. Myśl o tym, że Piękna została bez prezentu, chyba by mi trochę popsuła humor (gdybym oczywiście o tym wiedziała). Szkoda by mi jej było.
Ciekawe, czy prezent dla mnie już doszedł.


Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
24-12-2009 07:54 
 Ocena 1 na 1
Ojciec Dyrektor (1704 punktów)
>>Ja się tam cieszę ;D
>To sam się cieszysz....a reszta?

Nikomu nie zabraniam cieszyć się z tego powodu:D

A powód do radości dla innych forumowiczów? Niedługo wypłata, odbijemy się po prezentach i sylwestrze

Pozdrawiam.

Nie polemizuj nigdy z idiotą! Najpierw ściągnie Cię na swój poziom, a później zniszczy doświadczeniem.
23-12-2009 21:53 
 Ocena 4 na 4
Autografka (10638 punktów)
>W końcu doszedł pocztą prezent dla mojej pięknej:D Ja się tam cieszę ;D

Jeżeli skorzystałeś z usług Poczty Polskiej, to gratuluję zimnej krwi.


Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
24-12-2009 07:25 
 Ocena 3 na 3
Meretseger (61860 punktów)

>Jeżeli skorzystałeś z usług Poczty Polskiej, to gratuluję zimnej krwi.
Do mnie doszły zamówione książki. Zamawiałam w poniedziałek, wczoraj przyszła paczka. Gratulacje dla Poczty Polskiej, hurra! Radujmy się!
Autografka (10638 punktów)

>Do mnie doszły zamówione książki. Zamawiałam w poniedziałek, wczoraj przyszła paczka. Gratulacje dla Poczty Polskiej, hurra! Radujmy się!

Widać, że potrafili się nauczyć na własnych błędach. To się chwali. Aczkolwiek, od kiedy tylko nepotyzm pozwolił mojej mamie wydobyć paczkę z poczty, w okresie przedświątecznym z usług Poczty Polskiej (w zakresie paczek) po prostu nie korzystam. Trudno mi stwierdzić, ilu ludzi czyni podobnie.


Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
24-12-2009 07:56 
 Ocena 4 na 4
Ojciec Dyrektor (1704 punktów)
Widzę, że nie mam co liczyć na sympatię forumowiczów, jeśli się przyznam, że pracuję w tej "cudownej" firmie??

No to się nie przyznam.

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!

Nie polemizuj nigdy z idiotą! Najpierw ściągnie Cię na swój poziom, a później zniszczy doświadczeniem.
24-12-2009 08:35 
 Ocena 2 na 2
Meretseger (61860 punktów)
Plus za dostarczenie mi książek przed świętami
lotrek (14275 punktów)
>Plus za dostarczenie mi książek przed świętami
Nie ma się czym zachwycać, różne firmy pt: "przesyłki kurierskie" nie dość, że dostarczą w terminie do domu, to jeszcze umówią się telefonicznie, w których godzinach mnie zastaną. A ci ....zostawią awizo i "po kłopocie"....dla nich .

Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
25-12-2009 18:04 
 Ocena 1 na 1
Meretseger (61860 punktów)
Coś Ty Sympatyczny pan z napisem Poczta Polska na plecach przyleciał o siódmej wieczorem
25-12-2009 18:22 
 Ocena 1 na 1
lotrek (14275 punktów)
>Coś Ty Sympatyczny pan z napisem Poczta Polska na plecach przyleciał o siódmej wieczorem
Ponoć....takie rzeczy to tylko w Erze. No, jestem pod wrażeniem
W Krakowie cudów nie ma


Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
25-12-2009 18:41 
 Ocena 2 na 2
Meretseger (61860 punktów)

>W Krakowie cudów nie ma
Bo się Bozia obraziła na prezydenta Majchrowskiego za pokazanie Kościołowi gestu Kozakiewicza w sprawie gruntów
25-12-2009 18:59 
 Ocena 2 na 2
lukaszewicz (5674 punktów)

>W Krakowie cudów nie ma

To, że sympatyczny, z napisem, wieczorową porą odwiedza kobietę, uważasz za cud?

Marek.
lotrek (14275 punktów)

>To, że sympatyczny, z napisem, wieczorową porą odwiedza kobietę, uważasz za cud?
>Marek.
Cud to będzie...jak nie natknie się na męża (sympatyczny, z napisem, wieczorową porą) .


Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
25-12-2009 21:52 
 Ocena 2 na 2
lukaszewicz (5674 punktów)

>Cud to będzie...jak nie natknie się na męża

Może wtedy udawać listonosza.

Marek.
diogenes (42753 punktów)
>Krakowski oddział pionu prokuratorskiego IPN (Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu) ogłosił dzisiaj, że umarza śledztwo o zbrodnię wojenną "w stosunku do Adolfa Hitlera...

Całe szczęście. Bo jakby go jeszcze gdzieś dopadli, to by dopiero było.

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
23-12-2009 22:12 
 Ocena 4 na 4
lukaszewicz (5674 punktów)

>Całe szczęście. Bo jakby go jeszcze gdzieś dopadli, to by dopiero było.

Mogłoby wyjść, że był tajnym współpracownikiem.

Łukaszewicz.
pavvel (8272 punktów)
>>Całe szczęście. Bo jakby go jeszcze gdzieś dopadli, to by dopiero było.
>Mogłoby wyjść, że był tajnym współpracownikiem.

No pewnie, że był.
Podłożył się Stalinowi, żeby ten spokojnie pół Europy mógł zająć.

Mnie bardziej zastanawiają powody tego umorzenia.
Pierwsza myśl: przedawnienie.
Ale w przypadku takich zbrodni przedawnienie nie obowiązuje.
Czyżby brak dowodów winy?
No bo chyba nie niska szkodliwość społeczna?

Edit:
Właśnie przeczytałem początek wątku i wiem już, że przyczyną była śmierć sprawców.
Ale czym jest moje spóźnienie przy spóźnieniu IPN-u.
Elka I Ponura (7473 punktów)
Od trzech dni śpię 3-4 godziny na dobę, ale jeszcze tylko tort karmelowy, ostatnie dodatki do sałatek, końcowe zakupy soków i owoców, jedna szynka do podgotowania i pańszczyznę na rzecz "obchodzącej" części rodziny będę miała odrobioną. A potem to już tylko odeśpię, a następnię będę odpoczywać i oglądać filmy. I będę miała ciszę i spokój. W tym roku pierwszy raz wolne od świąt ma również młodszy Brat, więc przygotuję dwa razy więcej grzybów w śmietanie i będziemy razem podejmować gości - biednych uciekinierów z przymusowych świąt. W tym roku najprawdopodobniej padnie rekord prztułku, zapowiedziało się 9 osób (ciekawe, kto będzie spał w wannie ).

Jak by nie było, jeszcze tylko kilkanaście godzin i będzie super.


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
25-12-2009 09:58 
 Ocena 1 na 1
lotrek (14275 punktów)
(ciekawe, kto będzie spał w wannie ).
Może karp wigilijny, bo jak sama nazwa wskazuję, jest on "śnięty" (staropolskie i imieninowe: śnięty jak karp wigilijny). Oczywiście, jeśli w ramach świątecznej akcji dobroci dla zwierząt...doczekał się amnestii .

Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
25-12-2009 22:12 
 Ocena 1 na 1
Elka I Ponura (7473 punktów)
>(ciekawe, kto będzie spał w wannie ).
>Może karp wigilijny, bo jak sama nazwa wskazuję, jest on "śnięty" (staropolskie i imieninowe: śnięty jak karp wigilijny). Oczywiście, jeśli w ramach świątecznej akcji dobroci dla zwierząt...doczekał się amnestii .

Fufufufu. Żadnych karpi w moim domu. W wannie śpią tylko ludzie. Dostają kocyk, poduszkę i śpią


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
lotrek (14275 punktów)
I znowu mam powód do radości...
Cytat:
Po kolejnej serii skoków na banki w krakowskiej policji ogłoszono pogotowie bankowe. Policjanci ze wszystkich komisariatów mają strzec krakowskich placówek przed świąteczną plagą napadów.

krakow.gaz(*)edium=Nlt&utm_campaign=1077762
Znaczy mamy Amerykę....w Krakowie, jak w Chicago .

Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
bockxer I (1165 punktów)

Ciekawe czy tego klawiszowca prześwietlili? Jeśli nie to powinni, a nuż Adolf zwiał do Ameryki i po odmładzającej operacji plastycznej rozpoczął karierę muzyczną. www.youtub(*)?v=OegzI5lweOo&feature=related
Mariusz Pracki (436 punktów)

> Cytat:
Krakowski oddział pionu prokuratorskiego IPN (Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi
>Polskiemu) ogłosił dzisiaj, że umarza śledztwo o zbrodnię wojenną "w stosunku do Adolfa
>Hitlera, Heinricha Himmlera i Ericha von dem Bacha-Zelewskiego" "wobec śmierci sprawców".


A ja myślałem, że wymuszą na Rosjanach wydanie kawałków czaszki Adolfa i postawią je w gablocie na ławie oskarżonych, kolejny trupi trybunał jak na katolików przystało. Swoją drogą to dobrze wiedzieć, że nasze pieniądze z podatków się nie marnują i są przeznaczane na tak doniosłe odkrycia prokuratorów z IPN, bo przecież śmierć tych gości wcale nie była taka pewna... Przecież zawsze mogli im pomóc w ukryciu się tajni współpracownicy SB i agenci KGB. IPN rozwiąże każdą zagadkę.


www.moherowo.pl

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365