Racjonalista - Strona głównaDo treści
Nie dochodzą powiadomienia na email

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
30-12-2009 22:37Psyk (14071 punktów)Nie dochodzą powiadomienia na email
Ocena 1 na 1
Przestały mi dochodzić powiadomienia o ocenach i odpowiedziach na moje posty. Czy to jakiś tymczasowy problem i inni też się z tym spotkali?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

lukasz9 (1220 punktów)Odp: nie dochodzą powiadomienia na email
Ja mam kilkugodzinne lub nawet dobowe opóźnienia w tej kwestii
31-12-2009 00:36 
 Ocena 2 na 2
Kowalska (14008 punktów)
>Ja mam kilkugodzinne lub nawet dobowe opóźnienia w tej kwestii

   A mnie się okres już tydzień spóźnia. Jak to dobrze, że powstał ten wątek
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
>A mnie się okres już tydzień spóźnia. Jak to dobrze, że powstał ten wątek
I nadejdzie rzęsisty Po uprzednim powiadomieniu z forum
31-12-2009 04:07 
 Ocena 1 na 1
Psyk (14071 punktów)
>>Ja mam kilkugodzinne lub nawet dobowe opóźnienia w tej kwestii
>    A mnie się okres już tydzień spóźnia. Jak to dobrze, że powstał ten wątek
>
To masz problem, bo wywołanie 2000 zł. W gazecie zobacz.
Adamiak (36436 punktów)
>Przestały mi dochodzić powiadomienia o ocenach i odpowiedziach na moje posty. Czy to jakiś
>tymczasowy problem i inni też się z tym spotkali?

   Owszem, ale jeszcze coś mi dochodzi.
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
Odp: Nie dochodzą powiadomienia na email
U mnie wszystko działa normalnie (powiadomienia w sensie), chyba jakieś problemy u dostawców poczty. Listy z wp czy onetu do mnie docierają z poślizgiem.
----
Nigdy nie miałem problemów z pocztą na tlenie i gmailu. Wiele innych ma jakąś polytyke chyba..
Psyk (14071 punktów)
>U mnie wszystko działa normalnie (powiadomienia w sensie), chyba jakieś problemy u dostawców poczty. Listy z wp czy onetu do mnie docierają z poślizgiem.
>----
>Nigdy nie miałem problemów z pocztą na tlenie i gmailu. Wiele innych ma jakąś polytyke chyba..

Hmmm... A do mnie nie dochodzi w ogóle - od miesiąca.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365