U mnie wszystko działa normalnie (powiadomienia w sensie), chyba jakieś problemy u dostawców poczty. Listy z wp czy onetu do mnie docierają z poślizgiem. ---- Nigdy nie miałem problemów z pocztą na tlenie i gmailu. Wiele innych ma jakąś polytyke chyba..
|