Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dzisiaj wywiad z fizykiem TVN24 13.40

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
10-01-2010 01:48zachaj (5239 punktów)Dzisiaj wywiad z fizykiem TVN24 13.40
Ocena 1 na 1
Dzisiaj będzie ciekawy wywiad z fizykiem. Zapowiedź brzmiała zachęcająco. Mogą poruszyć ciekawą tematykę. Przeprowadzi go Grzegorz Miecugow. Polecam i proszę o komentarz.

Niedziela 13.40 TVN24
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Autografka (10638 punktów)
>Dzisiaj będzie ciekawy wywiad z fizykiem. Zapowiedź brzmiała zachęcająco. Mogą poruszyć ciekawą
>tematykę. Przeprowadzi go Grzegorz Miecugow. Polecam i proszę o komentarz.
>Niedziela 13.40 TVN24

na pewno obejrzę

Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
stilgar (7322 punktów)
>Dzisiaj będzie ciekawy wywiad z fizykiem. Zapowiedź brzmiała zachęcająco. Mogą poruszyć ciekawą
>tematykę. Przeprowadzi go Grzegorz Miecugow. Polecam i proszę o komentarz.
>Niedziela 13.40 TVN24

Może ktoś nagrać i wrzucić na jakiegoś jutuba dla tych co tv nie posiadają?
10-01-2010 08:20 
 Ocena 1 na 1
rudyment (3233 punktów)
>>Dzisiaj będzie ciekawy wywiad z fizykiem. Zapowiedź brzmiała zachęcająco. Mogą poruszyć ciekawą
>>tematykę. Przeprowadzi go Grzegorz Miecugow. Polecam i proszę o komentarz.
>>Niedziela 13.40 TVN24
>Może ktoś nagrać i wrzucić na jakiegoś jutuba dla tych co tv nie posiadają?

Może to cię urządzi?
tvn24-stream.onet.pl/nazywo.html

Rozum to umiejętność naginania poglądów do faktów
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
>Dzisiaj będzie ciekawy wywiad z fizykiem.
Z naszym forumowym?
zachaj (5239 punktów)
>>Dzisiaj będzie ciekawy wywiad z fizykiem.
>Z naszym forumowym?

Raczej nie ale koleś wypowiadał się jakby był z PSR.
zachaj (5239 punktów)
Ciekawy program. Mam nadzieję , że będzie więcej takich. Może kolejnym gościem będzie jakiś znany ateista lub racjonalista.
filemonka (354 punktów)
Właśnie obejrzałam, ciekawy wywiad, przybliżający problemy nauki nie tylko w Polsce.

Szkoda że w tivi jest tak mało wywiadów z mądrymi ludźmi (ten taki był), a tak dużo z idiotami (czyt.: politykami, celebrytami...).

Jakby częściej pokazywano tzw. zwykłym ludziom naukowców bez ich demonizowania, sama nauka przestała by być demonem, a niestety jest.
10-01-2010 14:52 
 Ocena 1 na 1
zachaj (5239 punktów)
>Właśnie obejrzałam, ciekawy wywiad, przybliżający problemy nauki nie tylko w Polsce.
>Szkoda że w tivi jest tak mało wywiadów z mądrymi ludźmi (ten taki był), a tak dużo z idiotami (czyt.: politykami, celebrytami...).
>Jakby częściej pokazywano tzw. zwykłym ludziom naukowców bez ich demonizowania, sama nauka przestała by być demonem, a niestety jest.

To prawda. Ktoś kto choć trochę czyta książki popularnonaukowe , może mieć już dosyć wysłuchiwania wypowiedzi przesyconych politycznymi ambicjami. Mam nadzieję , że zapraszani do tego programu , będą ludzie o szerokich horyzontach.
10-01-2010 23:14 
 Ocena 1 na 1
kanik (3636 punktów)
(zablokowany)
Zakup sobie kablówkę, na National Geographic jest pełno 100 razy ciekawszych programów niż ten miałki wywiad, którego to nawet nie obejrzałem do końca, bo po prostu przynudzał.

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365