 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 15-01-2010 11:16 | Madman (7811 punktów) | Reprezentacja Islamu
14 na 14 | Puchar Narodów Afryki. Trener Egiptu gra tylko z muzułmanamiPozwolę sobie przytoczyć kilka fragmentów: Cytat:Trener reprezentacji Egiptu Hassan Shehata otwarcie mówi, że chce w swojej drużynie tylko piłkarzy żyjących w zgodzie z zasadami islamu. Kilka gazet z Kairu cytowało go mówiącego o tym, że umiejętności nie zagwarantują nikomu miejsca w drużynie narodowej. "Pobożne zachowanie" jest głównym czynnikiem, wpływającym na wybór. - Bez tego nigdy nie powołamy żadnego zawodnika, bez względu na potencjał - powiedział Shehata. W czwartek chełpił się tym, jak przekonał napastnika Mohammeda Zidana (Borussia Dortmund) do modlitwy. Proponuję rozegranie Boskich Mistrzostw. Każda religia wystawi swoją reprezentację, wszyscy się pomodlą przed meczem do swoich niewidzialnych opiekunów i na drodze konfrontacji w systemie pucharowym wyłonimy najpotężniejszego boga. Obstawiam finał Jahwe - Allah 3:1. Z tej prostej przyczyny, że Jahwów jest trzech, a Allahów tylko jeden. A na zakończenie zagadka. Czym różnią się od siebie poniższe obrazki:   | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | Ksysu (87 punktów) | To dobry pomysł  I niech reprezentantami będą duchowni! A obrazki trochę się różnią, wystarczy spojrzeć co robi owca numer 1  Ale to nieznaczna różnica
|
|
 | | jkl; (5859 punktów) | > To dobry pomysł I niech reprezentantami będą duchowni!A sędziami ateiści?
|
|
5 na 5 | bolek - liberalatheist (64444 punktów) | |
|
 | 2 na 2 | Madman (7811 punktów) | > Na drugim obrazku nie ma białej linii.A na pierwszym kwiatków.
|
|
-11 na 11 | Ahmed.ibn.Muhammad (-22 punktów) | Na pierwszym zdjęciu są ludzie modlący się przed meczem,na drugim stado owiec i baranów. To porównanie ludzi religijnych z rodziną bluźniercy. Pierwsi kultywują tradycję przodków. Ci drudzy reprezentują wychowanie wyniesione z chlewa,stąd nieudolna próba wyśmiania przedstawicieli cywilizacji Islamu przez osoby niewątpliwie kulturę oraz moralność wynieśli z chlewa. Uzasadniona fascynacja trzodą. Czy miejsce ludzi którzy z inspiracji swojego światopoglądu nie potrafią zbudować nawet domku z kart nie jest w chlewie? Dawniej bluźniercy pracowali przy kozach,świniach i owcach albo byli ścinani. Dziś mamy XXI i takie głupstwa budzą politowanie.
|
|
 | 5 na 5 | Alpha Phoenicis (4607 punktów) | Udowodnij, że Allach nie wygląda jak wielki latający Hot Dog, to wtedy pogadamy xD > Na pierwszym zdjęciu są ludzie modlący się przed meczemA to ja myślałam że oni jedzą murawę  Albo walą głową w "mur" przy braku takowego w bliżej nieokreślonym celu...
|
|
|  | 4 na 4 | Madman (7811 punktów) | > A to ja myślałam że oni jedzą murawę  To jest egipski sposób na wyrównywanie płyty boiska. Czołami.
|
|
|  | -5 na 5 Muhammed_ibn_Talal (-24 punktów) (zablokowany) | >Udowodnij, że Allach nie wygląda jak wielki latający Hot Dog, to wtedy pogadamy xD
Rozejrzyj się dookoła i zadaj sobie pytanie:"kto to stworzył,jaka idea,myśl,osoba?" Nie możesz powiedzieć że NIC. Kto mówi NIC jest ograniczony i ślepy.
|
|
| |  | 3 na 3 | Alpha Phoenicis (4607 punktów) | > Rozejrzyj się dookoła i zadaj sobie pytanie:"kto to stworzył,jaka idea,myśl,osoba?"Popatrz na chmury i zadaj sobie pytanie: "Czy krasnoludek wypił sok z gumijagód czy eliksir wielosokowy wisząc zaczepionym o kamień filozoficzny do góry nogami względem gwiazdy polarnej?" Równie dobrze można wymyślić takie zdanie. Wniosek: Twoje pytanie jest z tyłka wzięte, tyle mogę powiedzieć. A moją drukarkę stworzyły ludziki z Hewlett-Packard, Kufel na piwo (do którego wlewam sobie Colę  ) Okocim, plakat z Jackiem Sparowem jest (c) Disney Enterprises, Inc., ja tu nie widzę żadnego Allaha, trzeba być ślepym, by go widzieć*  > Kto mówi NIC jest ograniczony i ślepy.Już ci wymieniłam kto co stworzył. Czy wodospad potrzebuje inteligencji, by istnieć? To jest tylko woda, którą grawitacja ściąga w dół i człowiek nazwał sobie taką formację zaczynającą się w punkcie A i kończącą w pukcie B wodospadem. Czy jaskinie tworzy jakaś idea/myśl/osoba? A może to po prostu woda sobie spływa, spływa, wymywa skałę i nagle przychodzi jakiś ludzik i powstałą rzecz nazywa jaskinią? PS. Nadal nie udowodniłeś, że Allah nie wygląda jak wielki latający HotDog  Więc jako że wyznajesz wiarę w Latające Hot Dogi radziłabym ci zmienić światopogląd  __________________ *-jak ktoś jest "ślepy" i chce udawać, że cokolwiek widzi to sobie wymyśla. Allahy, Jehowy, Chupacabry...
|
|
 | 4 na 4 | pavvel (8272 punktów) |
Twoje ostatnie zdanie:
>Dziś mamy XXI i takie głupstwa budzą politowanie.
jest doskonałym podsumowaniem zarówno Twojej wypowiedzi jak i sytuacji na obrazku nr1. Myślę, że gdybyś swój komentarz ograniczył tylko do tego zdania zamiast minusów plusy być zbierał.
|
|
 | 2 na 2 | Madman (7811 punktów) | >Na pierwszym zdjęciu są ludzie modlący się przed meczem,na drugim stado owiec i baranów. >To porównanie ludzi religijnych z rodziną bluźniercy. "Rodzina bluźniercy" to są, jak rozumiem, te małe owieczki? A bluźniercą ich mamusia? Czym tak strasznie zgrzeszyła? Jest sklonowana czy co? No chyba, że 'beeeee' po arabsku znaczy 'Allah suxx'...
|
|
 | 1 na 1 | Adam Wojtkiewicz (3958 punktów) | >Na pierwszym zdjęciu są ludzie modlący się przed meczem,na drugim stado owiec i baranów. >To porównanie ludzi religijnych z rodziną bluźniercy. >Pierwsi kultywują tradycję przodków.
Owce też kultywują tradycję swoich przodków. Dlatego są bardzo podobne do tych na zdjęciu numer 1.
Rzeczy nie są takie, jakimi wydają się być. Nie są też inne.
|
|
|  | -5 na 5 Muhammed_ibn_Talal (-24 punktów) (zablokowany) | >Owce też kultywują tradycję swoich przodków
Pod względem niewiary owce równe są ateistom.,nie ludziom wierzącym. Z różnicą że baranki się składa w ofierze,zaś ateistów toleruje.
|
|
| |  | 3 na 3 | Adam Wojtkiewicz (3958 punktów) | >>Owce też kultywują tradycję swoich przodków >Pod względem niewiary owce równe są ateistom.,nie ludziom wierzącym. >Z różnicą że baranki się składa w ofierze,zaś ateistów toleruje.
Nie wiem nic o ofiarach, jestem wegetarianinem. Owce są pokorne i poddane, w tym są podobne do wierzących. Wcale też nie wiesz czy wierzą czy nie wierzą w Boga. Może wierzą ale nie dowiemy się bo ciężko się z nimi skomunikować.
Salam!
Rzeczy nie są takie, jakimi wydają się być. Nie są też inne.
|
|
 | | obcy gatunek (907 punktów) | >Na pierwszym zdjęciu są ludzie modlący się przed meczem,na drugim stado owiec i baranów. >To porównanie ludzi religijnych z rodziną bluźniercy. >Pierwsi kultywują tradycję przodków. >Ci drudzy reprezentują wychowanie wyniesione z chlewa,stąd nieudolna próba wyśmiania przedstawicieli cywilizacji Islamu przez osoby niewątpliwie kulturę oraz moralność wynieśli z chlewa. >Uzasadniona fascynacja trzodą. >Czy miejsce ludzi którzy z inspiracji swojego światopoglądu nie potrafią zbudować nawet domku z kart nie jest w chlewie? >Dawniej bluźniercy pracowali przy kozach,świniach i owcach albo byli ścinani. >Dziś mamy XXI i takie głupstwa budzą politowanie. Wyjaśnij dokładniej, co rozumiesz przez określenie: rodzina bluźniercy - w tym tekście, który napisałeś.
|
|
1 na 1 | Inwob (42 punktów) | NA tym 2 zdjęciu te owce są chyba sztuczne ;P
|
|
 | 3 na 3 kiryl (2975 punktów) (zablokowany) | >NA tym 2 zdjęciu te owce są chyba sztuczne ;P Nie, na tym pierwszym.
|
|
|  | | Matix (5786 punktów) | >>NA tym 2 zdjęciu te owce są chyba sztuczne ;P >Nie, na tym pierwszym.
Na pierwszym są naturalne, na drugim genetycznie modyfikowane.
|
|
3 na 3 | Meretseger (61860 punktów) |
Na pierwszym zdjęciu numery są czerwone.
|
|
1 na 1 | obcy gatunek (907 punktów) | Obrazki różnią się formatem, jakością obrazków oraz tym, co jest na obrazkach przedstawione.
|
|
 | 1 na 1 | Madman (7811 punktów) | >Obrazki różnią się formatem, jakością obrazków oraz tym, co jest na obrazkach przedstawione. I na dodatek na pierwszym nie widać trenera.
|
|
1 na 1 | Creo (14 punktów) | Patrząc na sprawę "po piłkarsku": decyzja debilna, wychowa im się w kraju supertalent-niemuzułmanin i nie będą z niego korzystać.
Patrząc na sprawę "politycznie": Reprezentacja Egiptu ma wpływ na młodych ludzi. Napatrzą się tacy na swoich idoli i będą naśladować rozprzestrzeniając muzułmanizm. A Ci co muzułmanami nie są, a będą chcieli grać możliwe, że się nawrócą. Jak nie za sprawą kolegów z podwórka, to z chęci spełnienia marzeń - gry w reprezentacji kraju.
|
|
 | 1 na 1 | bolek - liberalatheist (64444 punktów) | > Patrząc na sprawę "po piłkarsku": decyzja debilna, wychowa im się w kraju supertalent-niemuzułmanin i nie będą z niego korzystać. Bardzo możliwe, że co najmniej jedna z owieczek na pierwszym obrazku jest nie-muzułmaninem, ale boi się o swój zad. Prawdopodobnie najlepszy polski kanał na Youtube...
|
|
 | | zolv (1640 punktów) | > Patrząc na sprawę "po piłkarsku": decyzja debilna, wychowa im się w kraju supertalent-niemuzułmanin i nie będą z niego korzystać. [...]Muzułmanie zapewne mają na to odpowiedź! Do takiej sytuacji nie dojdzie, ponieważ Allah do tego by nie dopuścił aby niemuzułmanin był lepszy od muzułmanina. Powtórka z historii - igrzyska olimpijskie 1936?
"Wszyscy mamy dwie matki: matematykę i nadzieję"
|
|
| Marian (5438 punktów) | >A na zakończenie zagadka. Czym różnią się od siebie poniższe obrazki: Zapożyczyłeś tą metaforę z chrześcijaństwa, ale jest w niej chyba pewna uniwersalność, niezależna od religii.
Pozdrawiam.
|
|
2 na 2 Tomasz@niewierny (568 punktów) (zablokowany) | > A na zakończenie zagadka. Czym różnią się od siebie poniższe obrazki:Czemu nie wspominasz np. o Borubarze  prowokującym symbolami katolickimi? Równie kretynskie jest dotykanie trawy i "żegnanie" się przez polskich piłkarzy (po tym mozna zwykle poznać Polaka grającego np. w klubie angielskim). Ale dobór zdjęć świetny
|
|
 | 7 na 7 |
|  | | zachaj (5239 punktów) | Borucowi bóg nie pomaga w karierze.
|
|
| |  | | Creo (14 punktów) | > Borucowi bóg nie pomaga w karierze.A szkoda, bo Kaka dobrze na tym wychodzi
|
|
| | |  | | Madman (7811 punktów) | > A szkoda, bo Kaka dobrze na tym wychodzi  Może to dlatego, że Kaká nie jest katolikiem?
|
|
| | | |  | | Adam Wojtkiewicz (3958 punktów) | > >A szkoda, bo Kaka dobrze na tym wychodzi  > Może to dlatego, że Kaká nie jest katolikiem?  Kaka - tak małe dzieci mówią na kupę. "Mamo ja chcę kakę". Czy to o to chodzi?
Rzeczy nie są takie, jakimi wydają się być. Nie są też inne.
|
|
| | | |  | | Creo (14 punktów) | > Może to dlatego, że Kaká nie jest katolikiem?  Ale w Boga wierzy, czyż nie?
|
|
| | | | |  | 1 na 1 | Ksysu (87 punktów) | To wie tylko on sam 
Twierdzenie o lokalnych geniuszach. Dla każdego matematyka istnieje otoczenie, w którym jest on najwybitniejszy.
|
|
|  | -3 na 3 Muhammed_ibn_Talal (-24 punktów) (zablokowany) | Pierwszy człowiek dumnie obnosi się ze swoim kapłanem,drugi z prorokiem Jezusem. W internecie nie ma ludzi będących dumnych z tego że są ateistami.Nie ma ludzi z napisem:"Jestem ateistą!". Dlaczego się wstydzą?
|
|
| |  | 2 na 2 | zachaj (5239 punktów) | >Pierwszy człowiek dumnie obnosi się ze swoim kapłanem,drugi z prorokiem Jezusem. >W internecie nie ma ludzi będących dumnych z tego że są ateistami.Nie ma ludzi z napisem:"Jestem ateistą!". >Dlaczego się wstydzą?
Oj mylisz się. Tutaj każdy obwieszcza swój ateizm. Nie wiem jak jest na innych forach ale tutaj ludzie dyskutują na ten temat dzień i noc - dosłownie. Przytaczają setki argumentów na potwierdzenie swojej niewiary i tysiące kontrargumentów w sprawie negacji religii i samego boga.
|
|
| |  | 11 na 11 | Meretseger (61860 punktów) | Jestem ateistką. Nie wstydzę się, bo nie ma czego.
|
|
| |  | 2 na 2 | Adam Wojtkiewicz (3958 punktów) | > Pierwszy człowiek dumnie obnosi się ze swoim kapłanem,drugi z prorokiem Jezusem.> W internecie nie ma ludzi będących dumnych z tego że są ateistami.Nie ma ludzi z napisem:"Jestem ateistą!".> Dlaczego się wstydzą?Mylisz się, można nawet kupić koszulkę z takim napisem. Myślę, że powinieneś też obejrzeć wnikliwie tę stronę: faithfreedom.org/
Rzeczy nie są takie, jakimi wydają się być. Nie są też inne.
|
|
| | |  | -2 na 2 Muhammed_ibn_Talal (-24 punktów) (zablokowany) |
> Mylisz się, można nawet kupić koszulkę z takim napisem.> Myślę, że powinieneś też obejrzeć wnikliwie tę stronę:> faithfreedom.org/Kupić można,ale nie ma dowodów że ktoś w niej publicznie chodzi na imprezach masowych. Wstyd?
|
|
| | | |  | 4 na 4 | liliac (147340 punktów) | > >Mylisz się, można nawet kupić koszulkę z takim napisem.> >Myślę, że powinieneś też obejrzeć wnikliwie tę stronę:> >faithfreedom.org/> Kupić można,ale nie ma dowodów że ktoś w niej publicznie chodzi na imprezach masowych.> Wstyd?W T-shirtach to ja chadzam do lasu albo na rower, a nie na imprezy. Ale swego czasu Racjonalista rozprowadzał ateistyczne koszulki i "schodziły" całkiem nieźle.
|
|
| | | |  | 3 na 3 | Adam Wojtkiewicz (3958 punktów) | > >Mylisz się, można nawet kupić koszulkę z takim napisem.> >Myślę, że powinieneś też obejrzeć wnikliwie tę stronę:> >faithfreedom.org/> Kupić można,ale nie ma dowodów że ktoś w niej publicznie chodzi na imprezach masowych.> Wstyd?Myślę że można znaleźć jakieś zdjęcia na dowód. Ale nawet jeśli nie chodzą w takich koszulkach to może ze strachu przed muzułmanami? Zaraz im jakiś powie że powinni być baranami na rzeź. Albo w niektórych krajach ukamieniują takiego ateistę. Jak tu się nie bać muzułmanów? Adam
Rzeczy nie są takie, jakimi wydają się być. Nie są też inne.
|
|
| |  | 6 na 6 | Chlodwig (10939 punktów) |
>W internecie nie ma ludzi będących dumnych z tego że są ateistami.Nie ma ludzi z napisem:"Jestem ateistą!". >Dlaczego się wstydzą?
To nie wstyd. Nachalne obnoszenie się ze swym światopoglądem jest w złym guście.
|
|
| |  | 4 na 4 | Smith (10069 punktów) | >Pierwszy człowiek dumnie obnosi się ze swoim kapłanem,drugi z prorokiem Jezusem. trzeci z levi straus'em >W internecie nie ma ludzi będących dumnych z tego że są ateistami.Nie ma ludzi z napisem:"Jestem ateistą!". Bo jak pisał Sapkowski, poglądy są jak d.pa. To, że każdy ją ma nie jest powodem by ją wystawiać. >Dlaczego się wstydzą? Nie zarzucaj innym swoich kompleksów.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|