Racjonalista - Strona głównaDo treści
Projekt konstytucji PiS

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
19-01-2010 20:23aspagnito (538 punktów)
(zablokowany)
Projekt konstytucji PiS
Ocena -3 na 3
Właśnie przeprowadzam aborsję życia poczętego
UPS......
Właśnie nastąpiła naturalna śmierć wywołana czynnikami zewnętrznymi niestety.. która występuje w prawie wszystkich przypadkach... też niestety. Z przykrością stwierdzam, iż zgon nieletniego nastąpił nie ze względu niebywałego poczęcia wywołanego tudzież przez wyjątkową sytuację z brakiem potasu.. czyli poczęcie było naturalne, a nie spontaniczne. Wciąż czekam na niemożliwość przeprowadzenia zabiegu w sytuacji nienaturalnego poczęcia.
p.s. Mam nadzieję iż taki przypadek zdarza się częściej, niż raz na dwa tysiące lat.. choć nie można też wykluczyć wiatropylności
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
Pachnie Leonem...
19-01-2010 22:34 
 Ocena 3 na 3
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>Pachnie Leonem...
Chyba jednak nie... .
W razie czego - uprzejmie donoszę, że Leon aktualnie dokazuje tutaj. Życzliwy .
20-01-2010 09:42 
 Ocena 3 na 3
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
>Chyba jednak nie... .
Może krewny? Po trzykrotnym przeczytaniu postu nie wiedziałem o co chodzi, stąd podejrzenie
aspagnito (538 punktów)
(zablokowany)
>>Chyba jednak nie... .
>Może krewny? Po trzykrotnym przeczytaniu postu nie wiedziałem o co chodzi, stąd podejrzenie
>
Skąd wnioskuję, iż Leon to pewnie zawodowiec. Nie traktujcie tego zbyt poważnie, bo wystarczy walnąć kilka lufek brandy... uwielbianych przez wysoko postawionych doktorków i sypnąć sobie KCl, może być do nosa.. ale w sytuacji, gdy ktoś jest to w stanie wielokrotnie udokumentować, to ja proszę o hipernację

Zresztą.. skoro temat jest stary, to powiem coś z innej beczki:

Czego można oczekiwać po ośmiodniowym pobycie małego chłopca pod gruzami?
- odwodnienia
- głodu
- nieopanowanej dekoncentracji

Czego można oczekiwać od obywatela Haiti?
- odwodnienia
- głodu
- przyjęcia zapłaty za nielegalne praktyki
- oddania syna, z czyściutką żółtą koszulką i świeżymi gatkami, aby z gestem Michaela Jacksona oznajmił sukces "nadziei USA", a następnie zniknął bez konieczności skorzystania z pomocy medycznej
- aby obywatel Haiti zignorował wszelką pomoc "humanitarną", jakiej mu się udziela
20-01-2010 21:13 
 Ocena 1 na 1
Adamiak (36436 punktów)
>Nie traktujcie tego zbyt poważnie...
   Ja też mogę?

>... bo wystarczy walnąć kilka lufek brandy...
   No, nie piję...
aspagnito (538 punktów)
(zablokowany)
>>Nie traktujcie tego zbyt poważnie...
>   Ja też mogę?
>>... bo wystarczy walnąć kilka lufek brandy...
>   No, nie piję...

No ja też nie.. więc mogę liczyć jedynie na wiatropylność
21-01-2010 09:13 
 Ocena 2 na 2
Adamiak (36436 punktów)
>No ja też nie.. więc mogę liczyć jedynie na wiatropylność
   Kaszubi chwalą sobie eksperymenty z tabaką - minimalizują czynnik przypadku.
aspagnito (538 punktów)
(zablokowany)
>>No ja też nie.. więc mogę liczyć jedynie na wiatropylność
>   Kaszubi chwalą sobie eksperymenty z tabaką - minimalizują czynnik przypadku.
>
Podbbnie jak coś, co pęka, kiedy się za bardzo naciska
21-01-2010 09:25 
 Ocena 2 na 2
Adamiak (36436 punktów)
>>   Kaszubi chwalą sobie eksperymenty z tabaką - minimalizują czynnik przypadku.
>>
>Podbbnie jak coś, co pęka, kiedy się za bardzo naciska
   Nie pękaj, aspagnito, grunt to elastyczność.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365