Racjonalista - Strona głównaDo treści
Granice żenady w polityce

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
20-01-2010 19:18sceptymucha (moderator, 11470 punktów)Granice żenady w polityce
Ocena 5 na 5
Witam!
Polityk widać bywa, jak feniks z popiołów się odradzajcy: wiadomosci(*)larny_powrot_millera,item.html
A ja naiwny wierzyłem, że pewnych granic żenady nie da się przekroczyć, bo wyborca patrzy.
I zastanawiam się teraz, jak bardzo struktury polityczne/partyjne mogą być zdegenerowane...
Życzę SLD szybkiego zejścia ze sceny życia publicznego z powodu przekroczenia granic żenady w jej działaniach.
Pozdrawiam
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

ollikm (2038 punktów)
(zablokowany)
Z całym brakiem szacunku do Millera.
Czy jest to bardziej żenujące od innych wydarzeń naszej polityki? (Tych po prawej stronie na przykład)
20-01-2010 22:41 
 Ocena 1 na 1
sceptymucha (moderator, 11470 punktów)
>Z całym brakiem szacunku do Millera.
>Czy jest to bardziej żenujące od innych wydarzeń naszej polityki? (Tych po prawej stronie na przykład)
Jest. Premier niefigurant umoczony po szyję, szukający cały czas ucieczki w immunitet (romans z Samoobroną). Odrzucony przez partię w akcie OCZYSZCZANIA struktur ze zła- WRACA.
Pozdrawiam
20-01-2010 23:38 
 Ocena 3 na 3
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
A co ci poradzili na twoje wzburzenie, gdy zadzwoniłeś do Radia Maryja?


Gdyby wybory coś naprawdę mogły zmienić już dawno by ich zakazano. (K. Livingstone)
sceptymucha (moderator, 11470 punktów)
>A co ci poradzili na twoje wzburzenie, gdy zadzwoniłeś do Radia Maryja?
Czekam, aż napiszesz, że powrót Millera jest polityczną prowokacją skrajnej prawicy względem lewicy.
Pozdrawiam
21-01-2010 13:47 
 Ocena 1 na 1
Arłukowicz (3162 punktów)
>Jest. Premier niefigurant umoczony po szyję, szukający cały czas ucieczki w immunitet (romans z Samoobroną). Odrzucony przez partię w akcie OCZYSZCZANIA struktur ze zła- WRACA.
>Pozdrawiam

Ów premier niefigurant cieszy się obecnie - jak widać - poparciem byłego pierwszego ( wciąż popularnego ), zaś obecnym pierwszym ( wciąż niepopularnym )bardzo na tymże poparciu zależy - stąd powrót
Żenada - słusznie powiadasz. A ja bym dodał : życie k....a !

pozdrawiam
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Granice żenady politycznej zostały przekroczone dawno temu, gdy Jacek Kurski najpierw wyleciał z Pi$u, aby następnie zostać do niego przyjętym.


Gdyby wybory coś naprawdę mogły zmienić już dawno by ich zakazano. (K. Livingstone)
sceptymucha (moderator, 11470 punktów)
>Granice żenady politycznej zostały przekroczone dawno temu, gdy Jacek Kurski najpierw wyleciał z Pi$u, aby następnie zostać do niego przyjętym.
Format osoby nie ten sam. Kurski nie był premierem.
Pozdrawiam
20-01-2010 23:34 
 Ocena 1 na 1
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Jakoś nie widzę w twoim poście otwierającym wątek słowa "premier".


Gdyby wybory coś naprawdę mogły zmienić już dawno by ich zakazano. (K. Livingstone)
sceptymucha (moderator, 11470 punktów)
>Jakoś nie widzę w twoim poście otwierającym wątek słowa "premier".
Być może się różnimy w ocenie, co jest bardziej, co mniej żenujące.
Niemniej nie wiem, jak to się ma do wytykania mi słowa "premier", skoro był link w poście do artykułu z opisem ostatnich 'poczynań' Millera.
Pozdrawiam
Kowalska (14008 punktów)
>A ja naiwny wierzyłem, że pewnych granic żenady nie da się przekroczyć, bo wyborca patrzy.
>I zastanawiam się teraz, jak bardzo struktury polityczne/partyjne mogą być zdegenerowane...

   Granice żenady w polityce? (Bo tak brzmi tytuł wątku)

   Nie ma takich granic, których politycy by nie przekroczyli. Pomijam "kurwiki" i inne cuda w oczach, bo to śmieszne zwyczajnie jest i żałosne.
sceptymucha (moderator, 11470 punktów)

>    Nie ma takich granic, których politycy by nie przekroczyli. Pomijam "kurwiki" i inne cuda w oczach, bo to śmieszne zwyczajnie jest i żałosne.
Gorzej, że tu rzecz nie dotyczy pojedyńczego polityka, ale całej partii.
Pozdrawiam
21-01-2010 13:31 
 Ocena 2 na 2
Arłukowicz (3162 punktów)
>    Granice żenady w polityce? (Bo tak brzmi tytuł wątku)
>    Nie ma takich granic, których politycy by nie przekroczyli.

By żyło się lepiej................
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
Ech, cienkie Bolki bez charakteru ta dzisiejsza młodzież... o byle co wołają, że granice, że żenada... .
Kiedyś to były żenady... łza się w oku kręci... .
21-01-2010 07:22 
 Ocena 1 na 1
sceptymucha (moderator, 11470 punktów)
Od KK nie oczekuję, że będzie trzymał się czegokolwiek. W końcu to KK decyduje, co jest dobre, co złe, co żenadą, co bohaterstwem. A przynajmniej takie rzeczy próbuje wmówić wszystkim dookoła.
Pozdrawiam
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
>Życzę SLD szybkiego zejścia ze sceny życia publicznego z powodu przekroczenia granic żenady w jej
>działaniach.
Życzę tego samego PSL, PiS i PO
Zostanie Kononowicz....

Ciekawe kogo z polityków widzielibyśmy w idealnej partii.
Ja proponuję Marka Borowskiego.
sceptymucha (moderator, 11470 punktów)

>Ciekawe kogo z polityków widzielibyśmy w idealnej partii.
Ja Marka Migalskiego.
Pozdrawiam
ollikm (2038 punktów)
(zablokowany)
>>Ciekawe kogo z polityków widzielibyśmy w idealnej partii.
>Ja Marka Migalskiego.
>Pozdrawiam
>

To wiele tłumaczy...
sceptymucha (moderator, 11470 punktów)
>>>Ciekawe kogo z polityków widzielibyśmy w idealnej partii.
>>Ja Marka Migalskiego.
>>Pozdrawiam
>>
>To wiele tłumaczy...
Czy nie masz z tym problemu, że z góry czekasz na 'odpowiednią wypowiedź'. Czepiasz się jej później, jak tonący brzytwy. Musiało Cie zaboleć takie pisanie o SLD i Millerze, skoro tak reagujesz (niewspółmiernie moim zdaniem).
Pozdrawiam
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
Kogo Ty byś proponował?
bockxer I (1165 punktów)
>>Ciekawe kogo z polityków widzielibyśmy w idealnej partii.
>Ja Marka Migalskiego.

Krew z krwi i kość z kości PiS. I członek. Słowem: Pisior idealny.
Nie pozostaje wiec nic innego jak pogratulować takiego idola.
sceptymucha (moderator, 11470 punktów)
>>>Ciekawe kogo z polityków widzielibyśmy w idealnej partii.
>>Ja Marka Migalskiego.
>Krew z krwi i kość z kości PiS. I członek. Słowem: Pisior idealny.
>Nie pozostaje wiec nic innego jak pogratulować takiego idola.
Mógłbyś rozwinąć tę kwestię?

Czy tu chodzi tylko według Ciebie o sprowadzenie sprawy do walki między zwolennikami partii politycznych? Jak coś powiem źle o SLD, to koniecznie głosowalem na PiS?
Jeśli tak myślisz, to nie chcę z Tobą rozmawiać o polityce.
Pozdrawiam
jb52 (53 punktów)
>>Życzę SLD szybkiego zejścia ze sceny życia publicznego z powodu przekroczenia granic żenady

Żenadą jest dyskutowanie o polityce
21-01-2010 20:17 
 Ocena 2 na 2
sceptymucha (moderator, 11470 punktów)
>>>Życzę SLD szybkiego zejścia ze sceny życia publicznego z powodu przekroczenia granic żenady
>Żenadą jest dyskutowanie o polityce
Rzeczywiście lepiej cicho siedzieć i udawać, że nie widać, jak nami rządzą.
Pozdrawiam

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365