 |
Beatyfikacja Piusa XII: Pieronek krytykuje Żydów Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
| Napisano | Autor | Tytuł | | 25-01-2010 12:28 | lotrek (14275 punktów) | Beatyfikacja Piusa XII: Pieronek krytykuje Żydów
7 na 7 | Cytat:Biskup Tadeusz Pieronek powiedział w wywiadzie dla włoskiego internetowego portalu katolickiego, że Szoah to "żydowski wymysł". tutajA teraz zamiast wejść pod jakąś ławę i odszczekać, ten bezczelny katolicki hierarcha tłumaczy....że wywiad nie był autoryzowany: Cytat: Bp Pieronek podkreślił, że tekst wywiadu nie został autoryzowany. Nie będzie jednak sprostowania. tutaj Właśnie, nie będzie sprostowania a Pieronek wcale nie twierdzi, że czegoś takiego nie powiedział, czy że jego wypowiedz została zmanipulowana. A my mamy siedzieć cicho, nie podskakiwać, gdyż jeszcze jakiś padalec w czarnej sukience się obrazi...i powie, ze katolicy są w Polsce prześladowani. Czy nikogo już nie obchodzi, że dzięki takim wypowiedziom mamy opinie antysemitów. Gdybym miał z kim, to poszedłbym pod okna Pieronka (mieszka w moim Krakowie)i możne szyb bym mu nie powybijał, ale jakiś happening urządził. W najbliższa sobotę....ma być cieplej. PS. A oto reakcja Gminy Żydowskiej
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 Dalej..#16 6 na 6 | lotrek (14275 punktów) | Odp: Beatyfikacja Piusa XII: Pieronek krytykuje Żydów |
> >Tak masz rację jestem antysemitą bo nie lubię żydów za to że zagarniają >polskie kamienice, domagają się miliardowych odszkodowań, i za ich antypolskie >wypowiedzi wręcz obraźliwe i poniżające.Jak sobie Żyd przed I, lub II Wojną Światową zbudował np. na krakowskim Kazimierzu kamienice, to jest to twoim zdanie polska kamienica.... Ciekawe co rozumiesz pod pojęciem "polska".....brzmi to raczej ogólnikowo i na dodatek szowinistycznie. A co do wypowiedzi obraźliwych i poniżających....to pewnie uważasz, że my możemy, polski kler i polscy antysemici a oni to "morda w kubeł". > Tak wstydzę się tego że jestem antysemitą i błagam o przebaczenie.Satyr ci przebaczy....spoko. > Tak jestem również homofobemO homofobach nie chce mi się pisać....temat zrobił się już nudy. Zróbcie sobie Marsz Homofobów, tak jak homoseksualiści Marsz Tolerancji, będzie ciekawiej.
Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks) |
#17 3 na 3 | (Alicja)Duda (25557 punktów) | Odp: Beatyfikacja Piusa XII: Pieronek krytykuje Żydów | |
#18 2 na 2 | lotrek (14275 punktów) | Odp: Beatyfikacja Piusa XII: Pieronek krytykuje Żydów | |
#19 -1 na 1 | pompa (524 punktów) | Odp: Beatyfikacja Piusa XII: Pieronek krytykuje Żydów | |
#20 1 na 1 | placownik (17853 punktów) | Odp: Beatyfikacja Piusa XII: Pieronek krytykuje Żydów |
Czy w Dniu Pamięci Ofiar Holokaustu dasz sobie zadać dwa pytania?
Niech strój słów podkreśla urodę myśli |
| w-o-w-o (692 punktów) | Odp: Beatyfikacja Piusa XII: Pieronek krytykuje Żydów |
> Jak długo jeszcze "skróty myślowe" będą nam psuły krew?Tak długo, aż kogokolwiek będzie to obchodziło. |
| pompa (524 punktów) | Odp: Beatyfikacja Piusa XII: Pieronek krytykuje Żydów | lotrek A my mamy siedzieć cicho, nie podskakiwać, gdyż jeszcze jakiś padalec w czarnej sukience się obraziZ tej wypowiedzi mogę wnioskować że jesteś antyklerykałem. Dlaczego w takim razie ja nie mogę być antysemitą? Ładnie to o księżach mówić "padalce"? Aha i dziękuję że mój post został wyróżniony specjalnym kolorem. Nie spodziewałem się takiego wyróżnienia. |
#23 1 na 1 | lotrek (14275 punktów) | Odp: Beatyfikacja Piusa XII: Pieronek krytykuje Żydów | > Czy w Dniu Pamięci Ofiar Holokaustu dasz sobie zadać dwa pytania?DDo mnie to było, czy do pompy...bo się pogubiłem. Jeśli do mnie, to wal śmiało  .
Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks) |
#24 5 na 5 | Zbigniew Mazur (292 punktów) | Odp: Beatyfikacja Piusa XII: Pieronek krytykuje Żydów |
> Tak masz rację jestem antysemitą Cytat:Żadna forma antysemityzmu ani negacja lub minimalizowanie nazistowskiego ludobójstwa Żydów nie mogą być zaakceptowane - oświadczył w imieniu Komisji Europejskiej jej wiceprzewodniczący, francuski komisarz ds. wewnętrznych i sprawiedliwości Jacques Barrot.
Ciebie to też dotyczy. wiadomosci(*)edium=Nlt&utm_campaign=5957585> to według pewnej grupy ludzi to wystarczy żebym był antysemitą.Albo się jest, albo nie.....to coś jak z ciążą. |
#25 5 na 5 | Zbigniew Mazur (292 punktów) | Odp: Beatyfikacja Piusa XII: Pieronek krytykuje Żydów |
> A my mamy siedzieć cicho, nie podskakiwać, gdyż jeszcze jakiś padalec w czarnej sukience się obrazi...i powie, ze katolicy są w Polsce prześladowani.Jeden padalec (tym razem świecki)już będzie się tłumaczył ze swojego antysemityzmu. Cytat:Bender otworzył posiedzenie Rady Europy. Posłowie złożyli protest wiadomosci(*)edium=Nlt&utm_campaign=5957585I to myśmy takiego wybrali a przecież od wielu lat wiadomo było kto zacz. Jego wypowiedzi w Radiu Maryja były znane, nagłaśniane przez media, wielokrotnie cytowane. Zawsze się znajdzie jakiś Satyr, czy pompa, który na takiego zagłosuje. |
#26 1 na 1 | placownik (17853 punktów) | Odp: Beatyfikacja Piusa XII: Pieronek krytykuje Żydów |
Do pompy. Pompa! Jesteś tam? Pozdrawiam
Niech strój słów podkreśla urodę myśli |
| pompa (524 punktów) | Odp: Beatyfikacja Piusa XII: Pieronek krytykuje Żydów |
> I to myśmy takiego wybrali a przecież od wielu lat wiadomo było kto zacz.Nie wiem jak ty ale ja takiego go nie wybrałem tak samo jak nie wybrałem Giertycha i jemu podobnych. Przy głosowaniu nie kieruję się wyłącznie tym jakie ten ktoś ma poglądy w sprawach kościelnych. Do placownika. Tak jestem cały czas, no może prawie cały czas |
#28 3 na 3 | (Alicja)Duda (25557 punktów) | Odp: Beatyfikacja Piusa XII: Pieronek krytykuje Żydów | |
| placownik (17853 punktów) | Odp: Beatyfikacja Piusa XII: Pieronek krytykuje Żydów | |
| placownik (17853 punktów) | Odp: Beatyfikacja Piusa XII: Pieronek krytykuje Żydów |
> Do placownika. Tak jestem cały czas, no może prawie cały czas A teraz jesteś? Pozdrawiam
Niech strój słów podkreśla urodę myśli |
1 2 3 4 5 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|