Racjonalista - Strona głównaDo treści
Młot na czepiaków.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
26-01-2010 10:37Adamiak (36436 punktów)Młot na czepiaków.
Ocena 8 na 8
   Wczuwając się całą potęgą cherlawej swej empatii w sytuację uczestników, powtarzających coraz częściej z omdlewającym wdziękiem: och, nie czepiaj się..., rzadziej: ...nie czepiaj się, och..., lub zwyczajnie: nie czepiaj się, tudzież nerwowo-kategorycznie: nie czepiaj się! - żądam umocowania prawnego w regulaminie dla tych, słusznych przejawów protestów antyczepiakowych!!!

   Proponuję ująć w podpunktach wszelkie formy czepiactwa karalnego, sugerując czołówkę rankingu w następującej konfiguracji:
a) czepianie się ortografii;
b) czepianie się zbędnych cytatów;
c) czepianie się niespójności w tekstach;
d) czepianie się bajzlu myślowego;
e) czepianie się bredni pospolitych... itd, itp.

   Każdy przejaw czepiactwa powinien być obłożony odpowiednimi sankcjami.

   Jako podstawę tegoż zapisu proponuję argument, że jest to forum racjonalistów, więc sam fakt bycia forumanką/forumanem zwalnia od krytyki, bo czyni z każdego racjonalistę a priori, a prawdziwy Racjonalista nie podlega krytyce, bo nigdy się nie myli!

   Jako Czepiak Forumowy I(?) informuję, iż proponuję te zapisy wyłącznie z własnego egoizmu, ponieważ chcę wiedzieć za ile będę się czepiał nadal, zwyczajnie i permanentnie.

   No i uwielbiam łamać prawo...

    (Może jaki Virtutek Czepiaka Upierdliwka mnie się trafi? )
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

stilgar (7322 punktów)
Nie czepiaj się czepiających!
26-01-2010 11:28 
 Ocena 2 na 2
Adamiak (36436 punktów)
>Nie czepiaj się czepiających!
                ...    
26-01-2010 13:41 
 Ocena 2 na 2
Ojciec Dyrektor (1704 punktów)
>Nie czepiaj się czepiających!
Bo się Ciebie czepią.

Nie polemizuj nigdy z idiotą! Najpierw ściągnie Cię na swój poziom, a później zniszczy doświadczeniem.
Dyplomata - ktoś, kto mówiąc "spierdalaj" wprawia Cię w taki stan, że czujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się wyprawą.
Smith (10069 punktów)
>   Jako Czepiak Forumowy I(?) informuję, iż proponuję te zapisy wyłącznie z własnego egoizmu,
>ponieważ chcę wiedzieć za ile będę się czepiał nadal, zwyczajnie i permanentnie.
>   No i uwielbiam łamać prawo...    (Może jaki Virtutek Czepiaka Upierdliwka mnie się trafi?
>)
Uff a już się wystraszyłem, że stronnictwo rzepów chcesz zakładać.
Ogonów co prawda trochę jest ale myślę, że nie ma potrzeby tworzyć opozycyjnej organizacji.
26-01-2010 17:23 
 Ocena 2 na 2
Adamiak (36436 punktów)
>Uff a już się wystraszyłem, że stronnictwo rzepów chcesz zakładać.
   To akurat nie moja działka na tym forumie.

>Ogonów co prawda trochę jest ale myślę, że nie ma potrzeby tworzyć opozycyjnej organizacji.
         
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
Poszukałem czegoś a propos, i tylko na świstaków
(Idzie przez ulicę krwawy ateista
rękę w kieszeń wsadził i tak sobie śwista...)

znalazłem.
Ale też piękne .
27-01-2010 14:46 
 Ocena 2 na 2
Adamiak (36436 punktów)
>Poszukałem czegoś a propos, i tylko na świstaków
>(Idzie przez ulicę krwawy ateista
>rękę w kieszeń wsadził i tak sobie śwista...


   Znalazłem dalszy ciąg w Małym Śpiewniku Moderatora:

... jestem młotem na usergamoni
nic przed mym biczem ich nie uchroni!
Jestem na userłamagi młotem:
albo usera minusem, albo chociaż bon-motem!
Smith (10069 punktów)
>   Wczuwając się całą potęgą cherlawej swej empatii w sytuację uczestników, powtarzających coraz częściej z omdlewającym wdziękiem:
"Jakiś Ty mądry, aż po nocach siedziałeś by to napisać, id tego pewnie z książką w ręku byś mógł pokazać wszystkim jak małe dziecko, że jesteś ważny i potrafisz cięte riposty wysyłać. A mawia się że inteligentnego nie ruszają tego typu sprawy forumowe, czyżbyś się niedowartościowany, widać były problemy z akceptacją w domu, że na forum ci powalają a tu się wykazujesz no chyba że jesteś jej powiernikiem i zapewne cieszysz się ze swoją mądrością odznaczyłeś się na forum, taka elita z reguły maiła w domu problemy i kompleksy socjalizacyjno - wychowawcze stąd jak widać ta wypowiedzi, jeśli to cie dowartościowała to służę pomocą i tak tylko na tyle Cię stać forumowy leszczu"
>(Może jaki Virtutek Czepiaka Upierdliwka mnie się trafi)
A taki dyplomik dostałeś kiedyś na "priva"?
07-02-2010 07:45 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
>A taki dyplomik dostałeś kiedyś na "priva"?
   Ze wstydem przyznaję, że w bogatym zestawie nadsyłanych porad pierwszej pomocy w załamaniach forumowej formy, takiej laurki nie posiadam.

   Z nieukrywaną też zazdrością konstatuję, że myślą przewodnią- choć wstydliwie na końcu wyartykułowaną- "twego" peanu "Smith-syjnego", jest błaganie o współpracę na niwie intelektualnej.

   Mnie się częściej propozycje doraźnych i merytoryczno-pragmatycznych koalicji trafiają - jestem widocznie bardziej jako racjonalista doceniany, niźli bard powierniczy cięto-ripostny z kompleksowymi problemami socjalizacyjno - wychowawczymi.

P.S. À propos wędkowania: zima wyraźniejsza to i przyducha mocniejszym zapachem tupie.
07-02-2010 10:03 
 Ocena 1 na 1
Smith (10069 punktów)
>>A taki dyplomik dostałeś kiedyś na "priva"?
>   Ze wstydem przyznaję, że w bogatym zestawie nadsyłanych porad pierwszej pomocy w załamaniach forumowej formy, takiej laurki nie posiadam.

>   Z nieukrywaną też zazdrością konstatuję, że myślą przewodnią- choć wstydliwie na końcu wyartykułowaną- "twego" peanu "Smith-syjnego", jest błaganie o współpracę na niwie intelektualnej.
Zazdrość można sobie na wiele sposobów wytłumaczyć
>   Mnie się częściej propozycje doraźnych i merytoryczno-pragmatycznych koalicji trafiają - jestem widocznie bardziej jako racjonalista doceniany, niźli bard powierniczy cięto-ripostny z kompleksowymi problemami socjalizacyjno - wychowawczymi.
Tys piknie.
>P.S. À propos wędkowania: zima wyraźniejsza to i przyducha mocniejszym zapachem tupie.
Wiosna idzie zobaczymy co bociany przyniosą.
07-02-2010 13:41 
 Ocena 2 na 2
Adamiak (36436 punktów)
>>   Z nieukrywaną też zazdrością konstatuję...
>Zazdrość można sobie na wiele sposobów wytłumaczyć
   Ja ją tak zwalczam.

>>   
>Tys piknie.
   Wiem.

>>P.S. À propos wędkowania...
>Wiosna idzie zobaczymy co bociany przyniosą.
   Żabę zjadliwą?
07-02-2010 20:55 
 Ocena 1 na 1
Smith (10069 punktów)
>   Żabę zjadliwą?
Ja nie francuski piesek.
07-02-2010 21:11 
 Ocena 2 na 2
Adamiak (36436 punktów)
>>   Żabę zjadliwą?
>Ja nie francuski piesek.
   Najbardziej francuskie są lenie.
07-02-2010 21:28 
 Ocena 1 na 1
Smith (10069 punktów)
>>>   Żabę zjadliwą?
>>Ja nie francuski piesek.
>   Najbardziej francuskie są lenie.
No dobra przekonałeś mnie. Olać to czekanie.
07-02-2010 10:55 
 Ocena 4 na 4
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>konstatuję wyartykułowaną-peanu intelektualnej propozycje doraźnych i merytoryczno-pragmatycznych koalicji racjonalista bard powierniczy cięto-ripostny z kompleksowymi problemami socjalizacyjno - wychowawczymi.P.S. À propos wędkowania: zima wyraźniejsza to i przyducha mocniejszym zapachem tupie.

Ło Cie pierun!!!
07-02-2010 13:37 
 Ocena 2 na 2
Adamiak (36436 punktów)
>>... mocniejszym zapachem tupie.
>Ło Cie pierun!!!
   Bo to takie dyrdymałki z pustaka, czyli gotowce dachowca. Leżały w szufladzie od roku prawie.

   Już dawno chciałem komu na priva wysłać, ale dopiero teraz mi w przyduchę literalnie-budowlanną zapasiło.
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
>   Każdy przejaw czepiactwa powinien być obłożony odpowiednimi sankcjami.

   Grzywna! Tylko grzywna - zaraz podam numer konta!

>[...] chcę wiedzieć za ile będę się czepiał nadal, zwyczajnie i permanentnie.

   Znając Ciebie, to już za chwilę - dłużej nie wytrzymasz!

>Może jaki Virtutek Czepiaka Upierdliwka mnie się trafi?

   Boże, jaki on pazerny na te zaszczyty!!!

Prawdziwa młodość - to przymiot, który zdobywa się z wiekiem.
07-02-2010 14:05 
 Ocena 2 na 2
Adamiak (36436 punktów)
>>   Każdy przejaw czepiactwa...
>    Grzywna! Tylko grzywna - zaraz podam numer konta!
   I co? Nie zdążyło się kontka na teściową przepisać, nie zdążyło?

>>[...] za ile będę się czepiał nadal, zwyczajnie...
>    Znając Ciebie, to już za chwilę - dłużej nie wytrzymasz!
   No widzisz? Wytrzymałem.
   Z powodu spałem.

>>Może jaki Virtutek...
>    Boże, jaki on pazerny na te zaszczyty!!!
   E tam, pazerny zara - skromny i tyle.
   Czy ja piszę o trzech Virtutkach?

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365